Jak dodzwonić się do UPC bez znajomości numeru klienta?

Mam taki dość banalny problem ale nie mogę sie połączyć z konsultantem gdyż nie mam numeru klienta. Internet był na moją mamę , faktury elektroniczne, umowę rozwiązalem i chcialem zaplacić ostatnią fakturę ale nie wiem dokladnie ile. No i zgubilem gdzieś ten nieszczęsny numer, przez co za nic w świecie nie mogę sie z polaczyc z konsultantem jak dzwonie pod ten ogólny numer obslugi klienta. Pójscie do oddzialu to ostateczność bo sprawa dotyczy Warszawy i tu jest chyba tylko jeden i to w centrum (korki, duze kolejki itp). Więc wolalbym to zalatwić telefonicznie, pomocy! czy jest jakiś sposób zeby sie połączyć do konsultanta bez numeru klienta?

Nie musisz podawać nr. klienta. Dzwonisz na numer 32-494-94-80. Podczas rozmowy z konsultantem będziesz musiał podać pełne dane. A tak przy okazji nie masz żadnej faktury. Pytam bo na fakturze jest numer klienta.

Faktury w tej chwili są w formie elektronicznej, a żeby zalogować się na stronę z fakturami, trzeba podać… zgadnij :smiley: - numer klienta.

Są bezpośrednie numery kontaktowe w których praktycznie nie ma kolejek i od razu łączysz się z konsultantem ;]

dział utrzymania klienta: 324949937

dział chyba ogólny: 324949480 ;]

jak na 1 zadzwonisz to też cię przełączą ;] póżniej naszykuj dowód bo bez numeru klienta będzie trzeba podać dane ;]

o nie doczytałem ktoś mnie uprzedził z drugim numerem kontaktowym ;D