Jak dodzwonić się do UPC bez znajomości numeru klienta?

(Marcin82a) #1

Mam taki dość banalny problem ale nie mogę sie połączyć z konsultantem gdyż nie mam numeru klienta. Internet był na moją mamę , faktury elektroniczne, umowę rozwiązalem i chcialem zaplacić ostatnią fakturę ale nie wiem dokladnie ile. No i zgubilem gdzieś ten nieszczęsny numer, przez co za nic w świecie nie mogę sie z polaczyc z konsultantem jak dzwonie pod ten ogólny numer obslugi klienta. Pójscie do oddzialu to ostateczność bo sprawa dotyczy Warszawy i tu jest chyba tylko jeden i to w centrum (korki, duze kolejki itp). Więc wolalbym to zalatwić telefonicznie, pomocy! czy jest jakiś sposób zeby sie połączyć do konsultanta bez numeru klienta?

(J N 64) #2

Nie musisz podawać nr. klienta. Dzwonisz na numer 32-494-94-80. Podczas rozmowy z konsultantem będziesz musiał podać pełne dane. A tak przy okazji nie masz żadnej faktury. Pytam bo na fakturze jest numer klienta.

Faktury w tej chwili są w formie elektronicznej, a żeby zalogować się na stronę z fakturami, trzeba podać... zgadnij :smiley: - numer klienta.

(neo10) #4

Są bezpośrednie numery kontaktowe w których praktycznie nie ma kolejek i od razu łączysz się z konsultantem ;]

dział utrzymania klienta: 324949937

dział chyba ogólny: 324949480 ;]

jak na 1 zadzwonisz to też cię przełączą ;] póżniej naszykuj dowód bo bez numeru klienta będzie trzeba podać dane ;]

o nie doczytałem ktoś mnie uprzedził z drugim numerem kontaktowym ;D