Jak doinstalować opcje i znaleźc partycje z WIN?

Jakis czas temu kupiłam laptopa IBM z wgranym już windowsem xp. Mam naklejony znaczek potwierdzajacy oryginalność produktu.

Nie dostałam do niego płyty. Podobno Windows jest na dysku, ale nie umiem znaleźć ukrytej partycji…

Chciałabym doinstalować sobie języki azjatyckie bo bardzo ich potrzebuje do pracy, ale nie wiem jak to zrobić bez płyty. Kiedy próbuję to zrobić według porad, które znalazłam choćby na stronie Microsoftu, woła mi płytę xp professional z service packiem 2… :frowning:

Co mogę zrobić?

Bardzo proszę o pomoc!

Prosze na mnie nie krzyczeć jeśli ten post powinien być gdzieś doczepiony, ale pomyślałam, że łączy przynajmniej dwie sprawy i dlatego osobno…

Poczytaj TUTAJ.

Nadal nie wiem co zrobić. Rachunku nie posiadam. Poza tym chyba potrzebuję prościej niż na podanym w linku forum :wink: No i tu jest mowa nie o IBM a o Acerach… Nic mnie nigdy nie pytało o to czy chcę zrobić płytkę

luszynx10 ty chyba kpisz systemy z rodziny windows są płatne nie można ich sobie pobrać z internetu od tak sobie :expressionless: :expressionless: :expressionless:

Czy jest tu ktos dostatecznie kompetentny żeby odpowiedzieć na moje pytania?