Jak dołączyć dżwięk do pliku mp4?

No tak znalazłem też tutaj na forum.
https://forum.dobreprogramy.pl/t/plik-dzwieku-mp3-polaczyc-z-plikiem-mp4/480566
Czyli szybko i bezboleśnie a wszystkie “zwykłe” programy zawsze konwertują …i to jest czasochłonne i zasobożerne:)

1 sposób z mojego filmu za pomocą Format Factory (Mux) to sposób bez ponownej konwersji. Program odczytuje ścieżkę wideo do folderu Temp następnie odczytuje ścieżkę audio i w kolejnym kroku łączy ścieżki wideo i audio w jeden plik Proces trwa dość szybko, nawet przy filmach pełnometrażowych. Jeśli film jest w formacie avi można dołączyć bądź zmienić ścieżkę dźwiękową bez re kompresji w programie VirtyualDub Mod 1. wybierając metodę zapisu kopiowanie bezpośrednie. W VirtualDub2 jest to bardziej skomplikowane .

Dobrze, że sam temat “odświeżyliśmy” i chociaż wydaje się to banalnie proste, to zawsze jest jakieś ale - to dany sposób dotyczy plików jedynie w wąskim zakresie obsługiwanych formatów (chodzi mi oczywiście o metody bez ponownej konwersji) to znowu, działa w tym zakresie tylko na linuksie i podobne…
Ale trochę wiecej już wiadomo chociażby z tego wpisu i zawsze komuś mogą się przydać wyżej wymienione przez was programy i metody:)

No…

An error occurred while processing your request.

Reference #50.8841402.1563480217.1196d130

Ups, wcześniej tego nie było, już podaję dobry :confused: dziękuję

Może Windows Movie Maker? Bardzo prosty w obsłudze edytor filmów. Trudno znaleźć działający, a ja znam link do działającego (TEN). Trzeba jednak zaznaczyć, że tylko Movie Maker i galerię chce się zainstalować.

Mam nadzieję, że pomogłem!

już :wink: