Jak dopasować nagrywarkę analogową Panasonic DMR-EH57 do sygnału cyfrowego?

Sprzęt który kupiłem w czasie sygnału analogowego zdawała super egzamin. Mogłem w zasadzie nagrac dowolne kanały TV z uwzględnieniem czasu.

Konieczność zamiany sygnału cyfrowego spowodowała, że po podłączeniu dekodera bvbt mogę zaprogramować tylko jeden kanał TV /ustawiony na dekoderze/ Na nagrywarce odbierem poprzez AV1 Gdybym zechciał odebrać inny kanał konieczna byłaby zmiana w dekoderze Niestety nie można jej zaprogramować.

Czy jest możliwość znalezienia dekodera “uniwerslnego” przenoszącego całe pasmo cyfrowe TV naziemnej do nagrywarki. I dopiero w niej strojenia kanałow tak jak mogłem to zrobić przy analogowym sygnale?

Można liczyc na pomoc?

janusdaniel , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Co to jest “dekoder bvbt”? 

 

Dekoder w danej chwili odbiera tylko jeden kanał i tylko ten jeden kanał ma możliwość przesłać do innych urządzeń. Aby móc nagrywać tak jak do tej pory, musisz zmienić nagrywarkę na urządzenie z wbudowanym tunerem cyfrowym (masz w tej chwili z tunerem analogowym)

Innej możliwości nie ma.