Jak dostać bana na Facebooku?


(krystianspoko) #1

Witam. Ostatnio musiałem założyć nowe konto na fb. Chciałbym aby poprzednie konto zostało usunięte wraz z wiadomościami które pisałem do znajomych. Próbowałem zdezaktywować konto ale wiadomości zostają. Chciałbym aby moje poprzednie konto zostało zbanowane wtedy wiadomości zostają usunięte. Odpada zmiana imienia i nazwiska ponieważ pisze mi że zmieniałem je zbyt wiele razy. Co musiałbym zrobić aby szybko wyrwać bana na facebooku? Z góry dzięki za pomoc


(Amaterasu) #2

https://www.facebook.com/help/delete_account


(lordjahu) #3

Napisz do pomocy technicznej z prośbą o ostateczne usunięcie konta.


(Morfik777) #4

Napisz coś obraźliwego na koncie Zuckerberga. To chyba zadziała najszybciej. Metody oficjalne charakteryzuje długi czas reakcji. Musisz dobrze rozważyć słowa żeby nie przegiąć, bo jeszcze przypadkiem zaczną Cię ścigać. Nie używaj też antysemickich zwrotów i zamaskuj się VPNem.


(bachus) #5

Acha… zamaskuj się VPN… jak wcześniej się “nie maskował” to prawie jak dziecko, co zakrywa oczy i mówi żeby je szukać…


(tobexor) #6

podejrzana sprawa ale spoko nie wnikam


(Morfik777) #7

Przecież to żart ^^ Ktoś by przyglądał się specjalnie jednemu z tysięcy obraźliwych postów na “fejkowym” koncie bożyszcza? Lecą od razu hurtem do kosza. Tak przynajmniej przypuszczam :sunglasses:

A w razie realnego zagrożenia żadne cebulki ani VPNy by i tak nie pomogły, nawet gdyby ktoś tam wchodził od początku zamaskowany.


(tomeksur) #8

Coś co wkurzy co najmniej jedną osobę i zgłosi to jako konto fejkowe :slight_smile:


#9

Kilka pornosów zamieść i sami Cię zdeaktywują. Najlepiej coś z ZOOFILII i po Tobie :slight_smile: