Jak dostać się do Documents and settings w win 7?

Witam, jak w temacie, czy da się jakoś tam dostać? Kiedy próbuję to zrobić otrzymuję komunikat jak na screenie:

fcd40495018ef39cm.png

Documents and settings to tylko atrapa. Pliki przeniesiono do C:\Users (C:\Użytkownicy)

OK, tylko w C:\Users dalej nie mogę znaleźć interesującego mnie folderu. W Win XP w miejscu C:\Document and settings\nazwa użytkownika\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles (o ile dobrze pamiętam ścieżkę) znajduje się folder który zawsze po reinstalacji systemy podmieniałem żeby nie tracić nic z ustawień Firefoxa. Teraz nie mogę go znaleźć :frowning: To samo dotyczy Thunderbirda.

Skorzystaj z programu MozBackup, dzięki niemu możesz zrobić kopię tych ustawień firefoxa, oraz programu thunderbird (wraz z wiadomościami), a następnie je przywrócić.

Ja z niego korzystam przy każdej reinstalacji i jestem zadowolony.

Znajdziesz go pod tym adresem:

http://mozbackup.jasnapaka.com/

C:\Users\nazwausera\AppData\Local\Mozilla\Firefox\Profiles

Tam już podmieniłem i niestety nic. To samo w C:\Users\nazwausera\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles

Co do programu MozBackup to czy da się przywrócić wszystko gdy został mnie już tylko folder który podmieniałem?

Domyślnie powinno być tak:

C:\Users\nazwa_usera\AppData\Local\Mozilla - tu przechowywana jest pamięć cache danego profilu przeglądarki.

C:\Users\nazwa_usera\AppData\Roaming\Mozilla - tu przechowywany jest profil i jego ustawienia.

Jeśli nie wykonałeś wcześniej kopii, programem MozBackup to nim niestety nie przywrócisz.

Program umożliwia przywrócenie konkretnych kopii ale pod warunkiem iż wcześniej je zrobisz za jego pomocą, ponieważ zapisuje on owe dane we własnego rodzaju plikach, .pcv.

Jeśli został Ci sam folder, to musisz tej zmiany dokonać ręcznie.