Jak dostać się do folderu Program Data?

Jak dostać się do folderu Program Data, w eksploratorze go nie widać widzę go tylko w programie Filezilla ale nie mogę usunąć kilku katalogów które chciałbym wyrzucić.

Witaj

Otwórz Mój Komputer następnie z menu wybież Narzędzia>Opcje forderów>z zakładki “Widok” wybież Pokaż uktyte pliki, fordery i dyski. Następnie Zastosuj i OK.

_ Pozdrawiam _

Bez kombinacji z ukrytymi folderami: wpisz w menu start %appdata% otwórz wynik wyszukiwania :wink: Z paska adresu w explorer.exe może wrócić do folderów wyższego poziomu :wink:

BTW> Podaję ten sposób jako alternatywę :slight_smile:

Z góry założyłeś semtex , iż Furgon posiada Windows 7 lub Vista. A jeśli ma XP to co wtedy?

Strona główna forum ‹ Szeroko pojęte oprogramowanie ‹ System operacyjny Windows 7 :stuck_out_tongue:

Witaj semtex

Mój błąd i niedopatrzenie Bardzo Przepraszam i zwracam Honor

No to po odp. semtex’a i pytaniu autora jestem zmieszany “niewstrząśnięty”, bo w systemie jest ProgramData oraz AppData. Teraz nie wiem, o który autorowi chodzi :D.

Ale odpowiem konkretnie na pytanie, zrób tak jak semtex pisze, ale zamiast %appdata% wpisz %programdata% i walnij w enter ;).

Faktycznie pochrzaniłem lokalizacje :smiley: :lol: Mea Culpa ale Autor ma teraz jeden sposób na dwie lokalizacje, obie ukryte :smiley:

BTW. Wojtek5, nic się nie stało, Polacy nic się nie stało :lol: :smiley:

Nawet jeżeli to Windows XP lub Vista, to naciskamy logo Windows + R >>> w okno Uruchamianie wpisujemy %programdata% albo %appdata% i klikamy OK.

Jeżeli ktoś woli wybrać Start >>> uruchom zamiast wciskać logo Windows + R, to można dodać polecenie Uruchom do menu Start: nie-dzialaja-pliki-exe-oraz-edytor-rejestru-t488929.html?hilit=polecenie%20uruchom#p3079670 (patrz od “Przy okazji tematu - jak zrobić, żeby “Uruchom” było w menu Start?”).

Nom, rozwijając temat możliwości dostępu do wymienionych lokalizacji (i nie tylko do nich), wpisanie w pole adresu okna eksploatatora windows (tam gdzie się pokazuje aktualna lokalizacja) wymienionych “magicznych regułek” i użyciu enteru (lub przycisku ze strzałką “Przejdź do…”, obok tego paska), też się przejdzie w określone miejsca.

Tutaj macie wszystkie dostępne zmienne środowiskowe w Windowsie

Dzięki za pomoc.

Uruchom > %appdata%