Jak dostosować Camtasia 7 do nagrywania w HD na YouTube?

Witam, chciałbym prosić o radę jak skonfigurować najnowszą wersję Camtasia Studio 7 do nagrywania pulpitu w jakości HD i wysłania na YouTube, kiedy staram się nagrać i przesłać to na YT, nie jest to jakość HD, wręcz przeciwnie beznadziejna jakość wychodzi.

obrazek1w.jpg

Chodzi mi o rozdzielczość 1280x720, tyle, że na moim komputerze jest 1280x800, proszę o jakieś wskazówki albo najlepiej filmik który pokaże mi od a do z jak to zrobić, pobrałem ze strony Apple QuickTime z kodekiem H.264, ale dla mnie to jest jeszcze zbyt trudne. Proszę o pomoc :). Pozdrawiam

Ci którzy nic nie wniosą do wątku proszę najlepiej nie pisać, proszę też nie przesyłać mi filmików z YT, bo były one robione na starszej wersji programu, a mnie interesuje wersja 7

Sądzisz że liczba moich postów, zdobyta jest na ‘szybkiego’ i poprzez pisanie byle bzdur? Napisałeś jakimś drobnym maczkiem żeby nie przesyłać filmików z YT i bądź mądry człowieku doczytaj wszystko. Zlewa się to z podpisem, o ile nie widzisz. A konfiguracja wersji 7 jest bardzo podobna do wersji 6. Musisz sobie stworzyć nowy profil zapisu o nowej nazwie, o rodzielczości 1280x720 kodowane przez h.264. A jakość nagrania zależy od pierwszego stopnia zapisu, tzn od tego jakim kodekiem najpierw nagrywasz akcję z pulpitu, bo później z kolei znowu się ten zapis koduje żeby wysłać na YT. A jeszcze później ponownie YT zwala trochę jakość. WIęc głównie zależy wszystko od tego jakim kodekiem nagrywasz film, to że dekodujesz video na youtube h.264 to już swoją drogą. Proponuję Ci nagrywanie początkowej fazy, jakimś kodekiem bestratnym, np HuffYUV lub Lagarith. Video będzie trochę zajmowało, ale później po konwersji na HD rozmiar się zmniejszy.

Teraz piszesz jak pomocny user DP, ja nie uchodzę za bystrzaka w tej materii, także tutaj o pomoc poprosiłem, ale chcesz powiedzieć, żeby w Camtasii nagrywać ?, czy w innym programie ?