Jak drukować zdjęcia na papierze fotograficznym w drukarce Brother DCP-J315W?

Cześć,

tak jak w temacie nie wiem jak drukować zdjęcia na papierze fotograficznym w drukarce Brother DCP-J315W. Czy powinienem znaleźć odpowiedź na stronie producenta? Zdjęcia są mi potrzebne. Nie jestem pewien czy moja drukarka obsługuje ten format papieru fotograficznego. Próbowałem wkładać papier do pasującej przegródki lub ją ustawiać (nie do końca pamiętam, robiłem to rok temu), drukarka go nie wczytywała. Jeśli piszę w złym dziale proszę uprzejmie o przeniesienie. Dodatkowo załączam zdjęcie opakowań i “sample pack” który znajdował się w jednym z nich. https://s32.postimg.org/xxecr021x/20160616_205901.jpg

Z góry dziękuję za szybką pomoc.

Jak zwykle papier wkładasz do pojemnika, dopasowujesz dociskami. Jeśli drukarka ma parę lat to rolki mogą się troszkę ślizgać.

Drukarka papieru nie wczytuje, to ty wybierasz format wydruku, A4 czy 10x15 (taki masz papier). Strona do drukowania do dołu.

 

 

Wkładaj do podajnika kilka papierów.

Z tym wkładaniem większej ilości to też bym nie przesadzał. Sam używam brothera i najzwyczajniej w świecie potrafi wciągnąć mi kilka stron jednocześnie po czym zadrukować je wszystkie po kawałeczku. 

W ustawieniach druku masz w zaawansowanych wybór papieru - wybierasz papier fotograficzny i wio. Do tego możesz dołożyć najwyższą jakość wydruku.

Jak to włączyłeś? Masz Windows 8?

Gdy używam papieru fotograficznego w drukarce i to wszystko przestawiam to mam zator papieru w drukarce. Czy to może być wina rolek? Drukarka ma 3 - 2 lata. Niby odpadła jakaś malutka część tam, gdzie są rolki. Czy to może być właśnie wina tej oto części? To niby haczyk. Dodam, że nie wiem dokładnie wszystkiego o drukarce. (nie jest to tylko moja drukarka, korzystają z niej głównie inni domownicy)

EDIT: Zwykły papier A4 działa normalnie.