Jak działa aktywność Skype?

Witam,

zmieniłem sobie opis na Skypie na taki “jajcarski”. Jednak jest on trochę kontrowersyjny. Oczywiście od razu go zmieniłem, ale kanał ostatniej aktywności pozostanie. Mam 7 członków rodziny na liście. Nikt na szczęście nie był dostępny. Teraz co mam zrobić, żeby tego nie zauważyli? Aktywność traci ważność po jakimś czasie? Może trzeba nowy opis ustawić? Nowe konto robić? Pousuwać rodzinę z listy?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź,

Maciek Rozacki

PS Temat wrzucony ponownie bo z niewiadomych powodów śmietnik…

Był na początku jakiś (1) przyzwoity opis - zmieniłeś go na (2)nieprzyzwoity i zmieniłeś na (3)przyzwoity.

Skoro mogą zauważyć zmianę z 1 na 2 to dlaczego nie zauważą zmiany na 3 a zamiast tego będą widziały opis 2?

Nawet jeśli a historii są przechowywane opisy. to ich nie zauważą jeśli nie byli połączeni.

Przecież osoby, które mają Cię w kontaktach nie będą widziały opisu, który był wcześniej ale został zmieniony bo go zmieniłeś.

Skype w najnowszej wersji wprowadził opcję “Ostatnia aktywność”, która informuje o zmianie opisu znajomych z kontaktów.

**************************

___________________________________________________

Przestrzegam - masz uwagi do użytkowników biorących udział w temacie - wyjaśniaj z nimi bezpośrednio na PW.

Agaton

maciekros92 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.