Jak dzwonić za darmo?

Zna ktoś sposób jak dzownić za darmo przez Internet bo słyszałem o takim sposobie?? Pozdrawiam

Witam,

Dzwonić, w sensie rozmawiać z drugą osobą, możesz na przykład poprzez program Skype.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=&id=623&g=

Jak również za niedługo przez GG ;]

tylko ze przez gg trzeba bedzie placic :lol:

A przez Skypa to może nie??

Na telefony tak, ale przez neta to nie ;]

A na stacjonarne?? bo ten to by mi sie lepiej przydał :] :stuck_out_tongue:

Co na stacjonarne ? :expressionless:

Możesz dzwonić za darmo tylko do osób z internetem, a nie na jakikolwiek telefon.

Bo jest ktos kto potrafi i znalazł te wiadomosci w necie ( nie wiem jak ale mu sie udało) no i teraz saczy za to kase. A ja nie chce kupowac czegos co jest dostepne dla wszytskich a on bierze za to 50 zł bo tylko to znalazł :expressionless: JEDNYM SLOWEM HASMSTWO :expressionless: No i można z tego programu wszedzie zadzwonic oprócz numerów komórkowych :lol:

To w czym masz problem ??

Sam poszukaj i pobieraj również opłaty za udostępnienie informacji.

Wtenczas nie będziesz tego nazywał chamstwem tylko sposobem na trzepanie kasy :smiley: :smiley: :smiley:

Ale napewno nie za darmo na telefony stacjonarne. :smiley: Ewentualnie możesz dostać na początek jakiś limit np 30 min jak to było ( Lub nawet jest z WWTelcoPhone.

:arrow: WWTelcoPhone v2.0

Dzieki Lazikar :smiley: wyprobuje to i jak cos dam ci znac hehe :lol:

Poszukaj jeszcze Santaphone (chyba tak sie nazywał) możesz po zarejestrowaniu wydzwonić pare rozmów za darmo a potem juz są płatne