Jak eksportować zakładki do pliku w mozilla?

Witam

Użytkuję mozille firefox. Planuję przesiadkę z win 7 na win xp. Mam sporo zakładek ogólnych jak również tych na “pasku zakładek”. Ich ponowne wprowadzanie na nowo zajęłoby mi dużo czasu, którego chciałbym zaoszczędzić… W jaki sposób mogę wspomniane wyżej elementy zapisać w jakimś pliku, żeby później, na nowo zainstalowanym windowsie tylko go wczytać i mieć taki stan jak mam teraz ?

Pozdrawiam

Zamiast zapisywac w pliku synchronizuj mozille(przed zmiana systemu) po zainstalowaniu ponownie mozilli kliknij synchronizuj i zakladki wroca.

http://www.dobreprogramy.pl/MozBackup,P … 12613.html

Inna metoda:

Zakładki–>Wyświetl wszystkie zakładki–>Importowanie i kopie zapasowe–>Eksportuj zakładki do pliku HTML.

dzięki za pomoc

Hej,

Niestety MozBackup nie da sobie rady z tym zadaniem. W Win7 dane przeglądarki znajdują się w innym miejscu niż dane w przypadku Windows XP. Dlatego najlepiej po prostu ręcznie przekopiować zawartość folderów, a następnie wkleić je w nowo zainstalowanym systemie. Poniżej informacja, gdzie znajdują się pliki w Windows 7 i analogicznie w Windows XP. :slight_smile: Oczywiście przed przeniesieniem warto usunąć pliki tymczasowe w przeglądarce, by przypadkiem nie przenosić setek niepotrzebnym MB.

C:\Users_nazwa_użytkownika_\AppData\Local\Mozilla :arrow: D:\Documents and Settings_nazwa_użytkownika_\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Mozilla

C:\Users_nazwa_użytkownika_\AppData\Roaming\Mozilla :arrow: D:\Documents and Settings_nazwa_użytkownika_\Dane aplikacji\Mozilla

Pozdrawiam,

Dimatheus