Jak (gdzie) odświeżyć 8.1?

Po zainstalowaniu nie widzi Lumii :frowning:

Może po ponownym …

:slight_smile:

Prawy dolny róg monitora:

Ustawienia

Zmień ustawienia komputera

Aktualizacje i odzyskiwanie

Odzyskiwanie

Odśwież komputer z zachowaniem istniejących plików

  • tego nie mam

mam tylko: “Odzyskiwanie” => “Uruchom teraz”

To dziwne…

2245297800_1384076651_thumb.jpg

Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg

:frowning:

Aktualizowałeś system z poziomu Windows Store Microsoft, czy z obrazu .iso ?

Brak opcji na podanym zrzucie sugeruje, że to drugie, bowiem w takim wypadku jest błąd objawiający się brakiem funkcji odświeżania systemu (brak odpowiednich plików).

Nie “ciągnąłeś” tego wątku dalej?: zainstalowaniu-nie-widzi-telefonu-t551884.html N.p. tu o odświeżaniu: windows-nie-dzialajace-kafelki-t551071.html sprawdziłem, działa. Zastanawiam się dlaczego u Ciebie widać tylko opcję “Zaawansowane”. Sprawdź czy masz “kafelek” “Windows Phone”, kliknij i podłącz Lumię czy będzie wtedy widoczna.

Dodane 10.11.2013 (N) 12:20

“Jak (gdzie) odświeżyć 8.1?”- w W8.1 można również troszkę inaczej: Start>Strzałka w dolnym lewym rogu> Ustawienia Komputera>Aktualizacja i odzyskiwanie>Odzyskiwanie>Odśwież komputer z zachowaniem istniejących plików:Rozpocznij.

Aktualizowałem z Microsoftu.

Kafelka nie mam.

Dostaję taki komunikat po podłączeniu telefonu i sygnale dźwiękowym:

Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg

Nie mogę w tej chwili spokojnie przemyśleć Waszych podpowiedzi.

A zobacz może w Menedżerze urządzeń>Urządzenia uniwersalnej magistrali szeregowej(po podłączeniu telefonu), czy pokaże się Lumia. Jeżeli nie, czy pokaże jakiś błąd. Cały czas wydaje mi się jednak że coś nie tak poszło z aktualizacją jeżeli nie masz Windows Phone(tak właśnie było u mnie).

Z podłączonym telefonem:

Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg

A może załadować jeszcze raz 8 z płyty?