Jak grać w GTA: San Andreas przez internet (multiplayer)

Mam oryginalną wersję gry, ale z tego co wiem, nie ma możliwości z jej poziomu grać online, tak, jak było to w GTA IV.

Możecie mi podać jakiś OFICJALNY (taki chyba jest najlepszy?) program do gry w GTA: San Andreas za darmo?

Ten link nie pomaga, bo nie wiem, który program jest oficjalny

SA-MP ,ale to jest nie oficjalne wsparcie mp ponieważ SA nie ma MP ,aha musisz miec wersje gry v1 jak masz v2 musisz zrobić dawngrade z v2 na v1

Czym się różni v2 od v1? Warto zmieniać dla tego SA-MP?

San Andreas nigdy nie miało oficjalnego multiplayer’a. Nie wiadomo, może Rockstar się wyleniwił wtedy, albo po prostu wiedzieli już o projektach fanowskich.

Są 2 nieoficjalne multiplayery: SAMP i Multi Theft Auto (MTA:SA).

SAMP wymaga v1 wersji gry, skoro nic nie ruszałeś w oryginale to zapewne masz taką. Zapewne zrobili tak, aby nie różniły się wersje gry graczy.

Możesz zainstalować oba multiplayery, ponieważ są kompatybilne ze sobą.

Generalnie na SAMPie jest więcej graczy, więcej trybów gry jak roleplay itd., chociaż też jest dużo serwerów poświęconych Stunt (wyczyny kaskaderskie), Deathmatch, albo po prostu eksplorowanie mapy.

MTA:SA to po prostu głównie zabawa, zawiera pełno “minigierek” jak spychanie się ciężarówkami, wyścigi itd.

Oryginalnie mam v2 (PREMIUM GAMES - CENEGA).

MTA:SA działa z v2?

SA:MP - nie polecam MTA dłuższa lista modyfikacji = mniej nudy ale więcej Laggów i ściągania.

http://www.gamefront.com/files/6494442/gtasapatch.zip

patch downgrade’ujacy v2 do v1, mianowicie v2 crashuje przy modyfikacjach ;p

jezeli nie bedziesz mial po polsku gry po downgrade, zainstaluj oficjalne spolszczenie od cenegi - http://modbase.pl/download/grand-theft- … eas-cenega

przy okazji, mi sie bardziej spodobal samp, ale kazdy ma inne gusta ;]

To w takim razie jaki cel był R, żeby zrobili v2, jak niczym (?) się nie różni?

W sumie sam przebadałem sprawę i chyba już wiem dlaczego nie można modyfikować v2…

cytując Wikipedię: