Jak i czy mozna legalnie XP Home EN -> PL?

Czy można mając legalny XP Home OEM w wersji angielskiej zamienic go na wersję polską. Jeśli tak to jak to zrobić??

Kupić wersję PL.

Nie chodzi mi o kupno bo to mogę zrobić nie mając kupionego w wersji angielskiej. Chodzi mi o jakiś upgrade z wersji angielskiej na polską (legalny) albo np. zakupienie nosnika z wersją polską itp… Tak aby nie ponosic kosztów zakupu wersji polskiej bo już zapłacono za niego kupując go z laptopem w Anglii

nie da się :frowning:

Witam!

Jak się nie da, jak się da… Przecież istnieje MUI dla XP - oczywiście odpłatnie na stronie MS.

MUI nie dotyczy chyba licencji OEM a wielostanowiskowych…

Witam!

Nie, dlaczego… odpłatny pakiet językowy można instalować normalnie - chociaż jego cena do niskich nie należy.

Swoją drogą nie jestem tylko pewien tego, czy przypadkiem nie jest on przeznaczony tylko dla systemów Pro i na HE nie będzie chciał się zainstalować.

Z drugiej strony MS ciągle coś miesza w tych licencjach, więc możesz mieć rację - trzeba to sprawdzić.

W każdym razie teraz nie jestem na czasie w sprawach MUI, ale kiedyś jak byłem tym zainteresowany to odstraszyła mnie cena - wolałem mieć system po angielsku :slight_smile: