Jak i czym stworzyć film o podanych parametrach

Witam; Tworze własne sety i chcąc się promować będę publikował je na youtube.

Dlatego potrzebuję stworzyć film o wysokiej jakości audio ( ~192 kb/s lub więcej do około 30 minut) ale żeby przez cały film było jedno zdjęcie mojej konsolety + krótki tekst na wejście i wyjście.

Próbowałem to robić w Windows Movie Maker, ale zapiszę film to audio jest marnej jakości a plik waży z 30 mega.

Teraz mam pytanie jakim programem (nie koniecznie darmowym) mógł bym to zrobić żeby było dobrze. Żeby dało się łatwo i szeroko konfigurować ścieżkę audio i wideo ustawiać kodeki audio wideo bitrate itp.

Dziękuję za pomoc :lol:

bez urazy ale ~192 to nie jest wysoka jakość audio pozatym na yt i tak zostanie to skompresowane i dźwięk będzie słaby ale nie o to chodzi.

co do programu to widocznie coś źle ustawiasz w movie maker bo jak sam w tym robiłem to dźwięk miałem normalny, nic nie kompresowało i plik dużo więcej ważył, może coś w opcjach masz źle, a jeśli chodzi o inny program to może spróbuj ten: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … to2Avi+2.2 według opisu ma to samo zastosowanie co movie maker ale osobiście nie używałem.

Wypróbuj Ulead Video Studio lub Sony Vegas Movie Studio. :wink: