Jak i przede wszystkim czym zrobic takie WWW

http://www.gosiajanik.pl

Blagam bo juz mnie krew zalewa… Chodzi mi o kazda str we flashu. Czym mozna edytowac?.. W zrodle str nic nie ma ciekawego, przynajmniej dla mnie… Wiem, ze pytanie moze sie Wam wydawac grubo lamerskie, ale… Pomozcie!

strony tego typu wykonuje się przy użyciu flasha

ale zapomnij, bez odpowiedniej wiedzy nie zrobisz takiej strony :cry:

jak tylko prosze o konkretny program ktorym moge taklie cos zrobic… z reszta sobie juz poradze…

elementy {menu itp.} są zrobione we flashu, a potem połączone w html-u dlatego kod strony wydaje się nie zbyt skomplikowany

polecam ci jakiś dobry kurs flasha

Złączono Posta : 31.08.2007 (Pią) 17:03

nie ma jednego programu którym wykonasz taką strone -> flash + jakiś program do htmla

Htmla tam niewiele. właściwie nic po za kodem który wyświetla flasha.

Macromedia Flash wystarczy.

Trochę grafiki i ActionScriptu i po jakichś dwóch miesiącach ciężkiej nauki zrobisz coś takiego.

No z tymi dwoma miesiącami to chyba troche przesadziles :slight_smile: Nad Flashem trzeba posiedzieć trochę dłużej by zrobić fajną stronke. No ale jak to sie mówi dla chcącego nic trudnego :slight_smile:

Jeśli chodzi o samą galerię zdjęć, istnieją takie gotowe generatory galerii, które pięknie wszystko osadzają w jakimś domyślnym szablonie, który można prawdopodobnie niewielkim nakładem pracy zmienić. Są oczywiście pewnie odpłatnie, co nie zmienia faktu, że i tak taniej wyjdzie niż płacić za pracę webmasterowi, bo taka strona jak zaprezentowana i wykonana od podstaw wymaga conieco nakłagu pracy, zważywszy na fakt tego, że Action Script pomimo iż pochodzi od Javy Scripta nie jest wcale taki prosty.

Proponuje poszukać troche w google np. pod takiej hasło:

google.pl/search?hl=pl&q=flash+gallery+script+generator&lr=

pozdr

sztajek panuj nad słownictwem. Popraw błędy - na forum piszemy po polsku.