Jak ingorować jakiś numer telefonu

Ostatnio ktoś dzwoni do mnie bardzo częśto z pewnego numeru. Gdy odbieram to nie odpowiada, albo słychać jakieś głosy. Czy da się tak zrobić aby mój telefon nie przyjmował połączeń z tego numeru?

P.S. Jestem w Orange.

Jakbym miała się przejmować takimi numerami to wykorkowałabym wciągu tygodnia :? Radzę Ci ignorować takich ludzi! Są to osoby, które nie potrafią zagospodarować swojego wolnego czasu w sposób pożyteczny - tylko bawią się telefonem :?

Jeśli robi to notorycznie to możesz zgłosić na policję, przelookają billing i będą wiedzieli co z tym zrobić, pewnie dowcipnisiowi nie będzie do śmiechu…

zrób tak jak kolega radzi a pozniej postaraj sie dowiedzieć kto to taki i wpadnij do niego z kilkoma kolegami i porozmawiaj :lol:

Tak po kilka razy dziennie. Nie przejmował bym się tym ale dzwoniący co chwile telefon jest bardzo denerwujący.

Czyli nie da się tego numeru zablokować. Myślałem że jest taka możliwość.

Zadzwonię do nich z zastrzeżonego numeru i podam się za policje zobaczymy co odpowiedzą.

Możesz spróbować zablokować telefonem…

Teraz wszystko zależy od Twojego telefonu… :slight_smile:

W SonyEricsson T610 była chyba tylko możliwość “Akceptowania grup kontaktów” - czyli wszystkie kontakty porządkowałeś w grupy (niestety ograniczone ilościowo :/) i ustawiałeś, aby te grupy mogły do Ciebie dzwonić. Osoby które nie należą to tych grup nie dodzwonią sie do Ciebie.

SE k510 ma też opcje aby “Akceptować tylko z listy kontaktów” - więc tu jest już dużo szybciej :slight_smile:

Niestety takie rozwiązania blokują numery których nie masz na liście…wiec można to zastosować na tydzień lub dwa i liczyć na to że ten ktoś zrezygnuje :))

Nie wiem jakie opcje ma Twój telefon, ale pewnie nic innego :frowning: