Jak instalować motywy na XP

Witam wszystkich! !!

Mam taki problemik,chciał bym zainstalować na swoim win XP jakieś fajne motywy, ale nie wiem jak…Chodzi mi o motywy np. z tej strony : http://customize.org/xpthemes

Mem nadzieję, że ktoś mi powie jak to zrobić :smiley:

wielkie THX za pomoc! !!

Na pierwszej stronie masz odpowiedź

http://customize.org/xpthemes/help/How_To_Use_Xp_Themes

Gdzieś na w folderze Windows masz plik o nazwie “uxtheme”. Blokuje on dodawanie nowych motywów. Musisz ściągnąć z jakiegoś serwera ten plik, ale tak skonfigurowany, żeby można było używać “niemicrosoftowych” motywów. Podmieniasz ten plik z tym co masz w folderze Windows. Pozdrawiam.

ja sciąnołem w tym celu patch do windowsa uxthemepatcher

Tym programem ściągniesz blokadę z pliku uxtheme.dll -> Neowin UXTheme Multi-Patcher v4.0

OK… Dzięki wam! !!

OK…zrobiłem tak…klikłem 2razy na to…niby wszystko OK…restart kompa … i co teraz? podmienić coś?

PS,…na tych screenach z motywów, napisy i tp., są po chińsku … mam nadzieję, że motyw, nie zmieni mi języku :smiley: :oops:

Jeżeli zainstalowałeś Multi-Patcher w wersji 4.0. wystarczy teraz tylko wgrać motywy. Zostaną one dodane do kompozycji Windows pod swoimi nazwami. Ponieważ zmieniasz motyw wizualny, sama czcionka się nie zmieni. Co do wersji 5.5 spotkałem się, że nie działają prawidłowo.

No dzięki, ale nadal nie wiem jak to zrobić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Gdzie wgrać…:smiley: :wink:

Wchodzisz w Mój komputer -> X -> WINDOWS -> Resources -> Themes

X- Partycja na której instalowałeś Windowsa.

No wiesz…wchodze w Moj Komputer :arrow: Dysk:X :arrow: Windows :arrow: Rescources :arrow: Themes :arrow: Tu wklejam…I?! i nic:/

Ściągnij sobie jakiś styl, nigdzie go nie wrzucaj tylko po prostu dwuklik na plik .msstyles albo .themes

Powinno być dobrze.

PS Co do stylów polecam stronkę. 8)

A gdzie na tej stronie, są motywy? =P~

… Klikasz na pulpicie Właściwości -> Kompozycje -> Przeglądaj i wybierasz lokalizację …

Customization > Skins & Themes > Windows Utilities > Visual Styles

Podepnę się pod temat. Nie wie ktoś jak zainstalować kompozycje na XP Pro z SP3? Wersja SP3 to 3264. Znalazlem w necie stronke z plikami uxtheme.dll ale u mnie one nic nie dają. StyleXP tak samo nie działa.

a tutaj się zapytam

mam plik z motywem Black i mam pytanie jak go wgrać?? bez potrzeby tego uxtheme?? bo nie wiem czy czasami coś naknoci :confused:

NIE DA SIĘ bez patchowania Uxtheme.dll wgrać innego stylu. Po prostu się nie da.

nic Ci nie naknoci jak użyjesz odpowiedniego patcha. Jakiego posiadasz Service Packa? 2 czy 3? To Ci podam jakiego patcha użyć.

ja mam ServicePacka 2