Jak instalować sterowniki ? po 1 ponowne uruchumienie?

Witam , a więc miałem formata teraz ściagam sterowniki z http://support.acer.com/product/default … delId=2010

I teraz co jeden zainstalowany sterownik to ponownie uruchamiać komputer czy moge normalnie instalować , i potem po wszystkich na nowo uruchomić ?

Chyba coś ci się pomieszało.

A co do tematu, to takie podejście nie zawsze się sprawdzi. Najlepiej resetować po chipsecie i grafice. W reszcie przypadków możesz sobie śmiało tego nie robić :slight_smile: Jednak radzę uruchomić ponownie przed instalacją innego softu.

Chipsecie tzn ? jaka to zakładka ? - http://support.acer.com/product/default … delId=2010

Pewnie system ma go już zintegrowany, bowiem tam go nie ma :slight_smile:

Aham , no rozumiem a jeszcze jedno jak będę instalował stery , do karty graficznej to tam jest ati setup , niżej installer ati menager i niżej znowu jakiś setup i przy tych wszystkich sterach jest setup i setup to obojętnie jaki wybiorę ? ; c

setup to instalacja, instalujesz jeden z każdej zakładki wg twojego sprzętu :slight_smile:

Jest tam dedykowane do tego oprogramowanie, jednak do sprawdzenia tego polecę everesta :slight_smile:

ehm , poinstaluję to wszystko co mam jakby co to się odezwe czy wszystko działa . ; c Dzięki za małą pomoc .

Instalator nie każdego sterownika wymaga ponownego uruchomienia. Instalator jednego sterownika o to poprosi, a drugiego sterownika nie. Ja polecam restartować jeżeli program instalujący o to poprosi. System zapewne jest czysty, nie zamula, czas uruchamiania systemu jest stosunkowo szybki, więc wszystko szybko pójdzie.

To nic, że nie ma sterowników do chipsetu. Zajmij się instalacją tych, które są. Tak na marginesie polecam zrobić sobie nowy folder o nazwie Audio, tam ściągnąć sterowniki do dźwięku i rozpakować je (prawy przycisk myszy na plik, który pobierzesz - Wyodrębnij) i tam szukać pliku o nazwie setup, install itp. I tak analogicznie ze sterownikami do pozostałych podzespołów - czyli CardReader, Lan, TouchPad, VGA oraz Wireless LAN. Dla mnie tak jest wygodniej i jest porządek.

Uważaj bo sterowniki z części Wireless LAN nie zainstalują się wszystkie, tylko jeden. Chodzi o to, że Twój model laptopa jest zapewne produkowany też z kartami bezprzewodowymi (Wi-Fi) firm Broadcom, Realtek i Atheros. W związku z tym jeżeli posiadasz przykładowo model z kartą Wi-Fi Atheros, to sterowniki dedykowane kartom Wi-Fi Broadcom i Realtek nie zainstalują się i to będzie normalne. Bo po prostu nie mają do czego. Podobnie może być ze sterownikami do TouchPada.

Po instalacji wszystkich sterowników klikasz logo Windows + R >>> do okna Uruchamianie wpisujesz devmgmt.msc i klikasz OK >>> otworzy się Menedżer urządzeń. Zobacz czy przy żadnej pozycji nie ma wykrzykników. Jeżeli nie ma żadnych wykrzykników to znaczy, że masz zainstalowane sterowniki do wszystkich urządzeń i wszystko powinno być w porządku. W razie problemów ze sterownikami polecam przejrzeć niektóre rady stąd: bluescreen-windows-t489660.html

Możesz spróbować zainstalować sterowniki przez Windows Update:

pytanie-dotyczace-aktualizacji-systemie-windows-t483969.html#p3049515

nie-umiem-zainstalowac-internet-explorera-pod-windows-t476064.html#p3003364