Jak internet w dzisiejszych czasach

Witam

mam pytanie , jaki internet byście mi polecicli w dzisiejszych czasach ? wiadomo ze monopol neostrady sie dawno skonczył, a mi odcinaja neta od poniedziałku wiec cos musze wybrać… Zastanawiam się nad UPC ale najtańszy to 50 zl a nastepny 75 wiec drogo, neostrada i netia odpada bo nie mam telefonu domowego, ma wejsc cyfrowy polsat ale znowu nie wiadomo kiedy ;/ Co możecie polecic w miare taniego i pożytecznego?

Może najpierw napisz co u Ciebie jest oprócz wymienionych.

Multimedia, Netia.

Osobiście mam neta w Multimedii. Net 24/7 stała prędkość. 512 kbps za 25 zł w umowie na 2 lata. 1Mb na 2 lata kosztuje coś ponad 3 dyszki. Nie wiem jak w innych miastach, ale u mnie śmiga, bezstratość pakietów, niskie pingi itd

Niskie tzn.? Spinguj jaką stronę jeśli to nie problem.

Napewno UPC , telekomunikacje netie itp a co wiecej to właśnie kwestiaposzukania co jest opłacalne … kusi mnie aby poczekać na cyfrowy polsat tylko jak dlugo bedzie trzeba czekać ;/

To będzie działać na ulepszonej wersji HSPDA, tak więc przepustowości i pingi za dobre nie będą (albo na początku będziesz mieć to “obiecywane” 21 Mb/s, do czasu aż podłączy się większa liczba osób).

Proszę bardzo:

20100130091051.th.jpg

20100130091231.th.jpg

20100130091355.th.jpg

20100130092356.jpg

http://www.cyfrowypolsat.pl/internet/index.cp

i co o tym sądzicie?

według mnie to troche leca w kulki bo z tego wynika ze masz 200 mb albo 1,2 gb albo 3,2 gb na miesiac do wykorzystania wiec ja pytam, co to jest ? ? ?? ? ? ? ? :expressionless: czyli o sciaganiu filmów mozna by pomażyć , no chyba ze zle rozumiem ich oferte

wrednychamwrednycham ,

o filmach nie ma mowy. Samo przeglądanie stron www, komunikator, aktualizacje, radio przy necie

pochłonie cały transfer. I płacisz drożej niż za stałe łącze. Jeśli masz możliwość to skorzystaj z oferty Multmedia lub Netia lub innego lokalnego providera

Jeśli 50zł to drogo to poniżej tej kwoty nic dobrego tym bardziej nie znajdziesz

Nie wiem kto Ci takich bzdur nagadał, albo na podstawie czego wysnułeś ten oszałamiający kopiący zwoje mózgowe wniosek, ale muszę Cię zmartwić. Monopol neostrady nie skończył się i tak szybko to się nie zmieni.

Jeśli masz mieć neta ciągniętego po linii TP to bez różnicy co wybierzesz, netia, neotrada, era interent domowy czy inny ■■■■ i tak będzie to to samo tylko w innej cenie. TP i tak ściągnie opłatę za utrzymanie linii, a jak coś się skopie to klienci neostrady będą załatwiani jako pierwsi, a ci z innych operatorów typu netia, w dalszej kolejności.

Z kolei jeśli bierzesz innego operatora, w najgorszym wypadku jakieś lokalne radiówki kablówki etc. to już chyba lepiej zainstalować neostradę.

Chroń cię Panie od internetu mobilnego jakiegoś operatora komórkowego…

Ja przyznaję bez bicia, że mam neostradę, ale nie narzekam. Trochę drogo, ale problemów żadnych nie mam. I jak do tej pory nie widzę żadnej alternatywy bo bawić mi się w jakieś netie i inne bzdury nie chce, a to i tak prawie to samo. Tak na dobrą sprawę w Polsce nie ma dobrego internetu i jeszcze długo nie będzie, A wyboru też zbytniego nie ma bo w większych miastach masz UPC to też na niektórych osiedlach. A wsżędzie indziej neostradę, albo coś po ich kablach co jakości nie zmienia. Inne mobilne, radiowe i z kablówek nawet nie biorę pod uwagę - bida z nędzą.

Zależy od operatora. Porządna radiówka może działać lepiej niż Neostrada.

Polsat to prawdopodobnie to samo będzie. Tyle że po tej sieci będzie iść tylko Internet (coś jak Orange CDMA), więc może być nieco lepiej.

No zgadza się.