Jak je shować na zawsze?

Dień dobry!

Jak zrobic żeby te ikonki w prawym dolnym rogu ( obok zegara ) znikły na zawsze! Żeby ich nie ukrywać tylko żeby znikły.

Każda ikonka to inny program. Musisz w konfiguracji każdego z nich poustawiać, żeby nie uruchamiały się automatycznie po starcie systemu

Chodzi mi o takie:

3328400fda5497ae9.jpg

Monitory:

Ustawienia -> Panel sterowania -> Połączenia sieciowe -> Połączenia lokalne -> Ogólne -> Właściwości -> Pokaż ikonę…

Głośnik:

Ustawienia -> Panel sterowania -> Dźwięki i urządzenia audio -> Umieść ikonę głośności na pasku zadań

A tej ikonki po prawo nie znam

Te dwa monitorki można wyłączyć Panel sterowania—>Połączenia sieciowe—>Właściwości połaczenia—>i odznacz Pokaż ikonke w …

Głośniczeka też Panel sterowania—>Dzwięki i urządzenia audio—> wyłacz “umieść ikonkę głośności na pasku zadań” A tej trzeciej sie chyba nieda bo mam taką samą i już zadawałem na forum pytanie jak ją wyłączyć i nikt mi nie pomógł :frowning:

Widze że Pietras był o minutke szybszy :o

Hmmm. Szkoda. Bo przydało by się to usunąć. Drażni trochę. :?

Drażni i to bardzo :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

A co jest na tej ikonce? Jakie macie podłączenie do neta? Przez modem?

Nesotrada - modem ADSL ( zewnętrzny przez USB )

Ja mam przez modem kablowy. Ta ikonka wyskakuje tylko jak modem jest podłączony.

U mnie jest identycznie.

Proponuje programik hide Tray,jeden klik i ikonek nie widać,jak by co to mam go.Pozdrawiam.

Skąd go ZASSAĆ ??

Napisz wiadomość na PW do Marka, albo na GG albo maila (co już wolisz) :slight_smile: