Jak je shować na zawsze?

(Segeta) #1

Dień dobry!

Jak zrobic żeby te ikonki w prawym dolnym rogu ( obok zegara ) znikły na zawsze! Żeby ich nie ukrywać tylko żeby znikły.

(pietras) #2

Każda ikonka to inny program. Musisz w konfiguracji każdego z nich poustawiać, żeby nie uruchamiały się automatycznie po starcie systemu

(Segeta) #3

Chodzi mi o takie:

3328400fda5497ae9.jpg

(pietras) #4

Monitory:

Ustawienia -> Panel sterowania -> Połączenia sieciowe -> Połączenia lokalne -> Ogólne -> Właściwości -> Pokaż ikonę...

Głośnik:

Ustawienia -> Panel sterowania -> Dźwięki i urządzenia audio -> Umieść ikonę głośności na pasku zadań

A tej ikonki po prawo nie znam

(system) #5

Te dwa monitorki można wyłączyć Panel sterowania--->Połączenia sieciowe--->Właściwości połaczenia--->i odznacz Pokaż ikonke w ...

Głośniczeka też Panel sterowania--->Dzwięki i urządzenia audio---> wyłacz "umieść ikonkę głośności na pasku zadań" A tej trzeciej sie chyba nieda bo mam taką samą i już zadawałem na forum pytanie jak ją wyłączyć i nikt mi nie pomógł :frowning:

(system) #6

Widze że Pietras był o minutke szybszy :o

(Segeta) #7

Hmmm. Szkoda. Bo przydało by się to usunąć. Drażni trochę. :?

(system) #8

Drażni i to bardzo :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

(pietras) #9

A co jest na tej ikonce? Jakie macie podłączenie do neta? Przez modem?

(Segeta) #10

Nesotrada - modem ADSL ( zewnętrzny przez USB )

(system) #11

Ja mam przez modem kablowy. Ta ikonka wyskakuje tylko jak modem jest podłączony.

(Segeta) #12

U mnie jest identycznie.

(Chmarek45) #13

Proponuje programik hide Tray,jeden klik i ikonek nie widać,jak by co to mam go.Pozdrawiam.

(Segeta) #14

Skąd go ZASSAĆ ??

(system) #15

Napisz wiadomość na PW do Marka, albo na GG albo maila (co już wolisz) :slight_smile: