Jak jest z kręceniem e2160?

Czy ten procek dobrze się będzie kręcił na evga 650i ultra i przy chłodzeniu pentagram freezone nxc-100 cu? Ile średnio da się z niego wyciągnąć?

Każda sztuka kręci sie inaczej. Ostatnio Intel daje walle coraz niżej. Poszperaj na forach internetowych, niektórzy mają problem z przekroczeniem 2.7GHz na tym procku.

Ale ogólnie to raczej dobrze się bedzie kręcił.

Na 2.7GHz powinieneś go podkręcić, a czy dalej nie trafisz na walla, to nie wiem, wróżka nie jestem.

no dzięki

zależy jeszcze od zasilacza ile wyciągnie i pasty termoprzewodzącej. wydaje mi się że temat stary jak świat - jak będzie się kręcił procesor, chyba że chciałeś pochwalić się " sprzętem " ale to co innego i nie ten dział.

Ja go mam i na 3GHz idzie bez problemu…

Ponoć pierwsze egzemplarze miały problemy z wallem a teraz każdy dojdzie do 3GHz (na 90%)

Nie tylko pierwsze. Teraz wall jest ustawiany coraz niżej, trzeba mieć szczęście, żeby przekroczyć 2.7GHz.

Pastę mam arctic silver 5 a zasiłke amacroxa ax450

Pasta, jak i zasilacz są bardzo dobre. Podkręcanie procka zależy również w bardzo dużej mierze od pamięci ram. Jakie masz?

Poka screena w orthosie min2h

kravjec , jakie pamięci?

sp2k32ghzkw0yl0.png

Pamięci mam A-Data 2x1gb 800mhz EE

Złączono Posta : 29.08.2007 (Sro) 10:55

To samo co craker9

craker9

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sho … &p=2729358

na purepc zaglądam pamięć fotograficzną mam dosyć dobrą, coś wątpię w autentyczność tego screena.

E2160@3.3GHz 24/7, Asus P5B Deluxe rev 1.03G, 2GB Elpida PC 667, Gigabyte GF6600, FSP 550W

Pamięci na NF można zablokować na stałe 800, jak masz serie na Micronach to bez wysokiego vdimm nie podkręcisz

MIQVD1A16 -> Microns

ADQVD1A16 -> umgelabelte Mircons

ADQVE1A16 -> Promos, Elpidas o.ä.

przykładowe wyniki przy napięciach

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sho … &p=2688684

craker9 Niedawno miałeś płytke MSI i bałeś sie że pentagram hp-120 ci nie wejdzie a teraz masz P5B-Deluxe :roll:

i miał E4300 wykręconego na 3ghz wydaje mi się że ten jego cały podpis to pic na wodę ale może mi się tylko wydawać :stuck_out_tongue:

craker9 widzę że nie wyrosłeś z bajek bo nadal opowiadasz bajki, znów się ośmieszasz na forum :lol:

Noo nie ośmieszam się…

Nic ci do tego co mam…

To moja sprawa :lol:

To przecież było wiadome od kilku miesięcy, że to ściema :stuck_out_tongue: