Jak jeszcze można odzyskać zakładki w Firefoxie?

Witam

Mam problem z Firefoxem. Wczoraj, gdy siedziałam na internecie ( korzystam z Firefoxa) nagle wyłączyli mi prąd.Po chwili znowu włączyli i gdy uruchomiłam ponownie komputer i i firefoxa zauważyłam że nie działają mi zakładki.Próbowałam przywrócić kopię zapasową ale żadna z utworzonych kopii nie dała sie przetworzyć. W folderze firefoxa próbowałam zmienić zgodnie z instrukcją nazwę pliku places.sqlite na places sqlite.old. To tez nic nie dało.

Próbowałam tez przywrócić system ale nie dało rady.

Gdy już postanowiłam stworzyć nowe zakłądki w Firefoxie okazało się że nie mogę dodać do zakładek żadnej strony (przeciągałam różne strony na pasek zakładek i nic).

Stąd też moje pytanie, czy da się jakoś jeszcze inną metodą przywrócić zakładki a jeśli nie to co zrobić żeby dało się te wyszukane strony dodawać na pasek.

Z góry dziękuje za każda pomoc:)

Najbrutalniejszym sposobem przywrócenia Firefox-owi pełnej funkcjonalności jest utworzenie nowego profilu.

Przy wyłączonym ff Start->uruchom i wpisujesz firefox -p.

Tam możesz utworzyć nowy profil czysty profil (więc nawet twoje ustawienia i rozszerzenia zniknął)

A czy na tym czystym profilu bede mogła zaimportowac z dawnego profilu kopie zapasowe zakładek?

Jeśli pliki kopii nie zostały uszkodzone podczas zaniku prądu… to powinny dać się przywrócić.

Hej,

:arrow: Z jakiego systemu operacyjnego korzystasz?

Wejdź do poniższych lokalizacji i napisz, ile różnych folderów jest tak widocznych i jakie są daty ich ostatniej modyfikacji.

C:\Users\Nazwa_użytkownika\AppData\Local\Mozilla\Firefox\Profiles

C:\Users\Nazwa_użytkownika\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles

Oczywiście zamiast Nazwa_użytkownika, wpisujesz odpowiednią nazwę.

Pozdrawiam,

Dimatheus