Jak karta graficzna do tego PC?

Gigabyte ga-ma790x-ds4

Amd Athlon 7750+

Patriot 2x1gb ddr2 800mhz

Ati radeon 2400Pro

Segate barracuda 160 gb

Lg GH22LS30

Chieftec 500w

Asus ta-863

Myślałem nad takimi kartami: hd3870, hd4670, hd4830. Na stronie benchit.pl jest konfigurator zestawów i jak dodałem mój procesor i hd4830 to pisło, że karte graficzną może ograniczać procesor. I teraz już nie wiem jaką wybrać. Może macie jakieś inne propozycje, cena nie gra roli, tylko żeby karta była dobrze dopasowana do tego zestawu.

myślę że coś z serii geforce 9600GT bedzie ok. Z radeonów to 4830

Też tak myślałem, że hd4830 będzie dobry, ale obawiam się, że mój procek jest do niego za słaby.

blazej25 Czy twoja karta jest wykorzystywana w 100% i jak ci gierki działają?

matti

podkręć procesor do minimum 3Ghz i możesz brać Rdeon-a 4830/9800GT.

Moj procek troszke o granicza karte w 3d marku06, trzeba go ustawic na 3,2 /3,4 ghz to bedzie ok.

Jezeli chodzi o gry to jest bardzo dobrze, ale gta4 az sie prosi o jeszcze dodatkowe 2 rdzenie :confused:

Far Cry 2 chodzi mi super, Battlefiel 2, PES 2009, Gothic 3, COD 5, NfS Pro street to samo.

Ogolnie jestem zadowolony. Mialem brac tego procka co ty masz ale przemyslalem sprawe i zrezygnowalem TDP na poziomie 89W to za duzo a przyrost mocy tez nie jest duzo wiekszy od mojego 5600.

KabutO Czy jak podkręce procesor to chłodzenie wymieniać czy może zostać BOX-owe? I rozumiem, że procka kręcić przez bios. Tylko, że ja za bardzo nie znam się na podkręcaniu, raz tylko próbowałem kręcić Athlon xp 3200+, ale jak go podkręciłem to sie komputer nie włączał tylko trzeba było CMOS zresetować. Mógłbyś powiedzieć jak to zrobic żeby było ok?