Jak kupić BF3 premium na PS3

Posiadam grę Battlefield 3 na konsolę PS3.

Chciałbym kupić rozszerzenie premium (te 5 dodatków) tylko nie za bardzo wiem jak.

Mam do wykorzystania dwa kody doładowujące PSN po 100 zł każdy (razem 200 zł).

Czy ktoś mógłby mi łopatologicznie wyjaśnić jak zamienić te dwa kody na dodatek premium - kupić dodatek premium w PSN Store czy poprzez “Sklep” w grze BF3??

  1. Wchodzisz do PlayStation Store.

  2. Klikasz Sklep > realizacja kodów.

  3. Wpisujesz pierwszy kod > zatwierdzasz > masz 100 zł. Wpisujesz następny > zatwierdzasz > razem masz 200 zł.

  4. Szukasz Gry Battlefield 3 > wybierasz.

  5. Klikasz dodatki > szukasz Premium za 179,00 zł > dodajesz do koszyka > przechodzisz do płatności.

  6. Postępujesz według wskazówek na ekranie.

  7. Grasz.

Ok dzięki, nigdy nie realizowałem kodów, zawsze gry kupowałem na płytach w sklepie, ale niestety Premium na płycie nie ma.

Dzięki za wskazówki.

Spoko, skoda tylko że nie poklikałes w PlayStation Store zanim na forum napisałeś. Pewnie znalazłbyś to szybciej niż 2 godziny czekać na odpowiedź tutaj.

Powiem tak, słyszałem i czytałem o PS Store, ale jak wcześniej wspomniałem, nigdy nie realizowałem kodów, nigdy nie kupowałem nic za pośrednictwem PSN.

Jedyne co ściągałem na konsolę to aktualizacje :smiley: czy to gier czy systemu - z resztą te aktualizacje same wyskakiwały.

W temacie kupna e-gier jestem po prostu zielony. :frowning: