Jak kupić oryginalną ładowarkę?

Witam,

pytanie może wyda się głupie, ale nie wiem jak kupić w 100% oryginalną ładowarkę do mojego smartfona.

Za granicą kupiłem Samsung Galaxy S Advance. Od niedawna dostępny również w Polsce. Poszukuję ładowarki samochodowej i sieciowej ze względu na inna wtyczkę. Na Allegro wysyp tanich niepewnej jakości ładowarek.

W sklepach przez Ceneo nie wygląda to lepiej.

Szukałem sklepów firmowych Samsunga w Polsce, ale chyba takowych nie ma. Za granicą jest ich pełno.

Na razie nie widzę 100-procentowego sposobu na zakup oryginalnego towaru. Bardzo proszę o jakieś sugestie.

Nie musisz kupować nowej ładowarki. Wystarczy że kupisz odpowiednią przejściówkę do wtyczki co będzie dużo tańszym rozwiązaniem niż zakup nowej ładowarki. Taka przejściówka kosztuje kilka - kilkanaście złotych. W jakim kraju był kupiony telefon?

Telefon został zakupiony w Malezji. Oczywiście adapter mam, ale kabel od ładowarki ciut się uszkodził i czasami nie łączy, dlatego chcę kupić nową ładowarkę sieciową i samochodową.

Chciałbym jednak mieć pewność, że towar, który kupię jest oryginalny a nie chińską podróbką Samsunga.

Idź do jakiegoś większego sklepu z elektroniką (MediaMarkt, Saturn, Vobis itp.). To że na miejscu będą posiadali oryginalne ładowarki jest wątpliwe, ale jeżeli zagadasz, to bez problemu takową mogą ściągnąć (chyba że trafisz na buca któremu nie będzie się chciało - wtedy olewasz sklep i idziesz do kolejnego).

SALON FIRMOWY SAMSUNGA :slight_smile:

Gdzie taki znaleźć?

Pisałem przecież w pierwszym poście: “Szukałem sklepów firmowych Samsunga w Polsce, ale chyba takowych nie ma. Za granicą jest ich pełno.”