Jak kupić przedmiot w TF2 z Paysafecard bez dodawania środków na konto Steam?

Witam!

dziś kupiłem se w sklepie PaysafeCard za 30 zł (około 7 euro) i przed chwilą kupiłem se w promocji CS 1.6 za 3 eur i zostało mi około 12 złotych (około 3 euro, według przelicznika online) i teraz chciałbym sobie kupić klucz do skrzynki mann’co aby ulepszyć swe konto do statusu Premium, ale mam problem, bo by to zrobić muszę dodać do swojego konta Steam pieniądze, a wymagane jest minimum 5 euro do dodania na konto. Czy jest możliwośc kupna przedmiotu do TF2 tak samo jak CS1.6 że przez stronę Paysafecard, lub pominięcie wymogu steama i dodania na moje konto steam tylko tych 3 euro ?

 

PS. piszę w tym dziale bo wydaje mi się że do innych ten temat chyba nie pasuje. Jakbym w złym miejscu napisał, to proszę moderację o przeniesienie tematu do poprawnego działu. Dziękuję.

Jeżeli “skrzynka” kosztuje tyle ile masz na Paysefecard to używasz tylko tej płatności, jeżeli więcej to możesz zrobić transakcję dwu-krokową, Paysafe + inna metoda płatności. Możesz też spróbować sprzedać coś na rynku Steam :slight_smile:

 

Po weryfikacji i poście poniżej, ta informacja jest nieprawdziwa, dlatego została przekreślona, aby nie robić zamieszania nie usuwam jej fizycznie, za zamieszanie przepraszam// semtex

Na rynku Steam można kupować tylko przy pomocy portfela steam.

Sprzedaj jakieś pierdoły na rynku, albo dokup PSC za 10/20zł :wink:

Tylko co mógłbym sprzedać? z kart z gier mam tylko 1 wartą gdzieś może z 50 centów, co nie wystarczy na pewno.

No trudno, jak nie ma innego wyjścia, to będę musiał sobie jeszcze dokupić PSC.

Dzięki za pomoc.

Ja zazwyczaj karty sprzedaję, ale na itemach z gry też można się obficie dorobić ;D