Jak kupić złoto w World of Tanks?

Witam serdecznie! Mam sporo pieniędzy na koncie i nie mam co z nimi zrobić więc myślę, że kupię sobie złoto w World of Tanks…

I mam do wyboru: Phone / SMS

W Telefonie jest tak:

Proszę zadzwonić pod następujący numer: 704-604-990

To połączenie kosztuje 9,99 PLN za polaczenie z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych.

(420 Gold - 9,99zł)

A SMS ma tak:

380 Gold - zł 11.07

210 Gold - zł 6.15

Już widać, że bardziej opłaca się zadzwonić… Ale na jakiej to zasadzie działa? Zapłacę te 9,99zł i nie więcej? Czy To koszt taki… I do tego jeszcze inne koszty dojdą?

Co jest najbardziej opłacalne z tego co podałem? Nie chcę ryzykować z dzwonieniem…

W przypadku WoTa nie trzeba sie obawiać oszustw, pod warunkiem że kupujesz

golda bezpośrednio z ich strony, co do opłacalności to tam masz wypisane wszystkie opcje,

sam musisz wybrać która ci się najbardziej opłaci…

Nie wiem czy jesteś świadomy, ale zakup takiego złota zostanie naliczony dodatkowo do abonamentu. Już wyjaśniam dajmy na to że masz abonamet 50 zł i dodatkowo na koncie masz 150 zł, których nie wykorzystasz przez miesiąc, ale jak zakupisz złoto w WoT dajmy na to, że za 5 zł to nie zostanie to odliczone z tych 150 zł tylko zostanie doliczone do abonamenty, czyli w danym miesiącu zapłacisz 55 zł.

Co do samego zakupu nie musisz się obawiać. Jak zrobisz tak jak kolega wyżej napisał i zakupisz złoto przez oficjalną stronę na pewno je dostaniesz i nie będzie żadnych problemów.

Pamiętam że w grach gameforge przy płaceniu przez rozmowę komórki był chyba wyższy podatek niż ze stacjonarnego, i suma sumarum wychodziło tak samo jak sms. Załóż sobie konto w banku :slight_smile:

Powiem tak, mam telefon na kartę, co miesiąc mam doładowanie za 30zł i trochę tego jest…

Chodzi mi o to, czy te 9,99zł to za całe połączenie, czy za minutę, a połączenie będzie trwało np. 5 minut co mi da 50zł.

Inaczej… Mam na karcie powiedzmy te 30zł. I chcę kupić sobie tego gold’a za 9,99zł… zostanie mi 20zł na karcie czy coś jeszcze zostanie pociągnięte za to?