Jak kupić złoto w World of Tanks?


#1

Witam serdecznie! Mam sporo pieniędzy na koncie i nie mam co z nimi zrobić więc myślę, że kupię sobie złoto w World of Tanks…

I mam do wyboru: Phone / SMS

W Telefonie jest tak:

Proszę zadzwonić pod następujący numer: 704-604-990

To połączenie kosztuje 9,99 PLN za polaczenie z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych.

(420 Gold - 9,99zł)

A SMS ma tak:

380 Gold - zł 11.07

210 Gold - zł 6.15

Już widać, że bardziej opłaca się zadzwonić… Ale na jakiej to zasadzie działa? Zapłacę te 9,99zł i nie więcej? Czy To koszt taki… I do tego jeszcze inne koszty dojdą?

Co jest najbardziej opłacalne z tego co podałem? Nie chcę ryzykować z dzwonieniem…


(jarekm26) #2

W przypadku WoTa nie trzeba sie obawiać oszustw, pod warunkiem że kupujesz

golda bezpośrednio z ich strony, co do opłacalności to tam masz wypisane wszystkie opcje,

sam musisz wybrać która ci się najbardziej opłaci…


(Samurai) #3

Nie wiem czy jesteś świadomy, ale zakup takiego złota zostanie naliczony dodatkowo do abonamentu. Już wyjaśniam dajmy na to że masz abonamet 50 zł i dodatkowo na koncie masz 150 zł, których nie wykorzystasz przez miesiąc, ale jak zakupisz złoto w WoT dajmy na to, że za 5 zł to nie zostanie to odliczone z tych 150 zł tylko zostanie doliczone do abonamenty, czyli w danym miesiącu zapłacisz 55 zł.

Co do samego zakupu nie musisz się obawiać. Jak zrobisz tak jak kolega wyżej napisał i zakupisz złoto przez oficjalną stronę na pewno je dostaniesz i nie będzie żadnych problemów.


(Harnas294) #4

Pamiętam że w grach gameforge przy płaceniu przez rozmowę komórki był chyba wyższy podatek niż ze stacjonarnego, i suma sumarum wychodziło tak samo jak sms. Załóż sobie konto w banku :slight_smile:


#5

Powiem tak, mam telefon na kartę, co miesiąc mam doładowanie za 30zł i trochę tego jest…

Chodzi mi o to, czy te 9,99zł to za całe połączenie, czy za minutę, a połączenie będzie trwało np. 5 minut co mi da 50zł.

Inaczej… Mam na karcie powiedzmy te 30zł. I chcę kupić sobie tego gold’a za 9,99zł… zostanie mi 20zł na karcie czy coś jeszcze zostanie pociągnięte za to?