Jak kupować monitor to jakiej firmy?


(Taras Basket) #1

Siema. Jakiego producenta monitorów polecacie? LG? BENQ? SAMSUNG? A może jakiś inny?

Z góry dzięki za opinie :wink:


(Goldeneyee4) #2

Ile cali ma mieć monitor?


(Taras Basket) #3

z 21-24


(Goldeneyee4) #4

http://www.morele.net/monitor-aoc-i2369vm-579267/ , http://www.morele.net/monitor-lg-23mp65-23mp65hq-p-30-dni-bezplatnej-gwarancji-na-badpixele-631199/ . Tutaj masz tańszego Benq, ale nie ma HDMI oraz ma matrycę TN. Najbardziej bym się skłaniał ku dwóm pierwszym propozycjom. AOC ma mój kolega i jest zadowolony z wyboru.


(Taras Basket) #5

HDMI musi być bo chcę też podłączać ps4 pod monitor :wink:


(Atronics) #6

producent,producentem ale w jakiej cenie :)?

sugerując się podanymi to ja jeszcze taki polecam

http://www.morele.net/monitor-samsung-s24d390hl-ls24d390hl-en-644401/


(Taras Basket) #7

Czyli według was producent nie ma znaczenia? Pytam się bo kiedyś kolega mi mówił, że te np. LG są słabe, nie wiem z jakiego powodu.


(Goldeneyee4) #8

Wszystko zależy jaka to jest firma mniej znana. Ten model AOC jest sprawdzonym i dobrym modelem. Ostatnio widzę coraz więcej testów innych modeli monitorów AOC i także ludzie są zadowoleni. Myślę, że spokojnie możesz wybierać pomiędzy podanymi modelami AOC, Samsunga i LG. 


(foxu) #9

Jeśli chodzi o dobre jakościowo monitory to polecam iiyama. Mam w biurze i w domu, elegancko śmigają latami. Spory wybór, od tanich, budżetowych wersji, bo prawdziwe potwory z wyższej półki. Na iiyama-sklep.pl dostępne w lepszych cenach i w lepszych ofertach ogólnie, nie wszyscy o tym wiedzą, więc mówię. Jak dla mnie jedne z najlepszych monitorów na rynku, praktycznie bezawaryjne.


#10

Popieram przedmówcę w 100%. Nie zamienię mojego ProLite X2483HSU-B1 na żaden inny :smile:


(panicagaming) #11

Kolejny górnik :joy: