Jak ladnie i przejrzysto zrobic aukcje na allegro?


(Iwonka225) #1

Na allegro siedze juz troche czasu ale teraz zaczolem wystawiac rzeczy i wiem ze ludzie leca na ladne strony. Prosilbym o pomoc i male przeszkolenie jak zrobic Tlo w aukcji, Zmaine kolorow liter, Wysrodkowanie i Zdjecie. Przykaladem moze byc ta aukcja (nie promoje tej aukcji. Sluzy tylko jako przyklad) http://allegro.pl/item266019671__christ ... ster_.html

Chcialbym zeby sprzedawany przezemnie przedniot mial taki wyglad estetyczny


(Mattatg) #2

Ta aukcja która podałeś jest zrobiona w kreatorze aukcji jest ich kilka trzeba dobrze poszukać w necie żeby jakiś porządny ściągnąć albo po prostu kup na allegro wydatek kilku złotych ale sie wróci bo ludzie "lecą" na ładne aukcje :smiley:


(P Lojewski) #3

jak dla mnie wyglad aukcji do ktorej podales link napewno by mnie nie zachecil do kupna danego przedmiotu;)

ja robiłem sobie grafike w photoshopie, odpowiednio ciąłem, obrazki wstawiałem na darmowy serwer i po prostu kod htmla strony wklejałem sobie na Allegro.


(Iwonka225) #4

Dobre. Mam tez jeszcze 1 pytanie: Jak wiadomo na allegro mozna wsadzac slabej jakosci zdjecia a na niektorych aukcjach sa moce. Probwalem wzucic przez fotosik.pl ale to nie dziala. Jak dodac zdjecia wysokiej rozdzieclczosci?


(Bananoluczo) #5

Na http://www.aukcjoner.net/hosting/ tworzysz galerie(zdjęcia wysokiej jakości) i na aukcje wklejasz kod html


(Czesiolek_) #6

Mam pytanko... czy ta stronka http://www.aukcjoner.net/hosting/ jest bezpieczna?Bo są tam na prawdę przydatne rzczy np.,,Snajper"...