Jak łowić ryby w Cabela's Big Game Hunter Alaskan Adventure


(Tomek Kudlacik) #1

Wie ktoś jak łowić ryby w Cabela's Big Game Hunter Alaskan Adventure bo mam mały problem zarzucam wędke ryba podpływa do haczyka i co dalej. A i tak pozatym to kody też by się przydały. Dzięki za pomoc.


(Natalia) #2

Łowienie ryb w grze jest w gruncie rzeczy bardzo proste. Gdy sprzęt do łowienia jest już "zamontowany" i czekamy na złowienie rybki, trzeba włączyć NumLocka. W momencie, gdy ryba bierze i jest napisane na ekranie "Set the hook" wraz z daną strzałką, musimy na klawiaturze numerycznej nacisnąć odpowiedni numer:

4 - w lewo

6 - w prawo

5 - do góry

2 - na dół

1- na ukos w lewo

3 - na ukos w prawo.

Rybka zaczepia się na haczyk, co widzimy na tym małym ekraniku po lewej stronie. Jest tam też pokazana pionowa skala w kolorach od czerwonego przez zielony znowu do czerwonego. I teraz tak: mamy do dyspozycji myszkę... Przytrzymujemy odpowiednio lewy przycisk lub prawy przycisk myszy w zależności od kreski na tej skali. Najlepiej, żeby kreska była na środku. Po prostu klikamy i przytrzymujemy dany przycisk myszy. Ciężko to tak opisać słownie, ale mam nadzieje, że wiadomo już o co chodzi :wink: Powodzenia! W razie wątpliwości pisać!