Jak mam usunac konto na pobieraczek.pl?

Jak w temacie :evil: :evil:

Skontaktuj się z administratorem strony.

tam nie da się usunąć konta!!

niby w ciągu 10 dni mogłeś zrezygnować !!

chociaz nie wiem czy to i tak prawda

to oszusci pół internetu o tym dziadowskim serwisie pisze!!

Oszuści? Dlaczego?

Nawet na pierwszej stronie jest informacja (nie pisana drobnym druczkiem), że:

Informacja dla klientów

Podczas 10-dniowego darmowego okresu próbnego przysługuje prawo do pisemnego wypowiedzenia zamówienia (fax, email itp.). Po upływie 10-dniowego okresu próbnego ważność umowy od 3 miesięcy i koszt od 7,90 PLN miesięcznie.

Więc o co wam chodzi? :slight_smile:

to przeczytaj sobie to

http://www.tvn24.pl/-1,1605602,0,1,rozk … omosc.html

Jak to ktoś kiedyś mądrze powiedział. Nie ma nic za darmo. Ja sie tego trzymam i nie mam takich problemów.

Nic nie przyszło jest wwzystko dobrze

Linkin Park ,

jak usunąć to konto z pobieraczek.pl, widze że jakoś sobie z tym poradziłeś

nie da się moja siostra też dała się nabrać na ten serwis

nie zaplaciła im po jakimś czasie przestały przechodzić maile i jest ok:)

Jak grożą sądem (bo czytałem, że mogą), to można swojego maila usunąć 8)

Regulaminy czytają?

http://www.pobieraczek.pl/regulamin

ja dzisiaj tez wchodzę na pocztę i widzę, wiadomość z pobieraczka, że w ciągu najbliższych 5 dni muszę wpłacić jakąś tam kwote… wysłałam do nich emeil zeby mi usuneli konto jestem ciekawa czy to zrobią…

Najlepszą metodą, gdy to możliwe, jest wysłanie faksu o zerwaniu umowy i zatrzymanie jego potwierdzenia. Wszelakie firmy lubią twierdzić, że niczego nie dostali. Potwierdzenie daje nam dowód - sprawdzone z “Cyfrą +”.

Heh ostatnio było chyba na tvp2 w sprawie dla reportera o nich reportarz naciągneli ludzi na duże pieniądze. Sprawa wygląda tak, że osoby do lat 18 nie mają sie czym przejmować czyli straszaniem windykatorami, sądami itp. chyba, że zgode wyrazili rodzice na zalogowanie coś jak teraz jest na allego konto junior. Obecnie jest kilkaset skarg w Urządzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

witam wszystkich

kurde nie wiem co robić

bo napisałam im ta rezygnację z konta ale 11stgo dnia i ciągle przysyłają mi maile żeby zapłącić

już mnie sądem straszą i że jakiś pozew mi wyślą

co robić?

zapłacić czy dać sobie spokój?

w sumie to za co ja mam płacić !!

doradźcie co dalej

szkoda mi tej stówy którą musiałabym zapłacić za swoją niewiedzę

W ekspresie reporterów jakiś prawnik mówił, o ile dobrze pamiętam, że są 3 miesiące aby rozwiązać taką umowę. Do tego ktoś z policji powiedział, że żaden wniosek nie wpłynął do nich w takiej sprawie, żeby kogoś stawiać przed sądem. Zastanowił bym się nad legalnością programów, muzyki i filmów które oni udostępniają i jeszcze z tego kasę mają.

aha czyli oni są oszustami i żeby to nie wyszło nie mogą się wychylać żeby ktoś nie ujawnił ich oszustw

czyli teoretycznie nie powinnam się bać ?

kurde ale się wpakowałam :slight_smile:

Dodane 11.12.2009 (Pt) 17:08

dostałam coś takiego:

(mam się bać ?)

Ze względu na nie wywiązanie się przez Panią do dzisiaj z zawartej z nami umowy z dnia 17.11.2009 będziemy zmuszeni wystąpić przeciwko Pani na drogę sądową w celu wyegzekwowania przysługujących nam wymagalnych należności. Na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204) doszło do zawarcia wiążącej obie strony umowy.

Pozew przeciwko Pani zostanie skierowany do właściwego miejscowo sądu przez współpracującą z nami kancelarię prawną na podany przez Panią podczas zawierania umowy adres:

(tu był mój adres, ale fałszywe imię i nazwisko)

Przypominamy, że podawanie fałszywych danych osobowych mających na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy stanowi przestępstwo oszustwa zagrożone karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Jeżeli podczas rejestracji podali nam Państwo fałszywe dane osobowe (otrzymamy wtedy zwrot listu z pozwem) o popełnionym przestępstwie niezwłocznie zawiadomimy właściwe organy ścigania. Do identyfikacji posłuży nam adres IP, z którego nastąpiło zawarcie umowy oraz jej dokładny czas i data. Polscy usługodawcy internetowi mają obowiązek zapisywania, który z klientów o danej porze korzystał z danego adresu IP, właśnie na wypadek ewentualnych przestępstw lub wyłudzeń dokonanych przez klientów.

Pani adres IP użyty podczas zawierania z nami umowy z dnia 17.11.2009 to 212.106.18.96. W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania zgromadzonych o Pani danych w celu wyegzekwowania należności wynikającej z zawartej umowy oraz ewentualnego przekazania ich właściwym organom ścigania w przypadku podania fałszywych danych.

Niniejszym pragniemy poinformować, że wyznaczamy Pani ostateczny termin na dobrowolną spłatę zaległości. Jeżeli usługa Pobieraczek5 nie zostanie opłacona w przeciągu 3 dni od dnia otrzymania tej wiadomości, wówczas zainicjujemy czynności prawne opisane wyżej, co wiązać się będzie dla Pani z dodatkowymi kosztami (sądowymi i windykacyjnymi) oraz w wypadku podania fałszywych danych zawiadomieniem właściwych organów ścigania i poniesieniem związanych z tym konsekwencji.

Zaległą kwotę w wysokości 94,80 PLN należy zapłacić w ciągu 3 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności:

  1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: https://ssl.dotpay.pl/?pid=CY12NK198LUZ … 8HRUHYK9EZ

Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl.

  1. Poprzez przelew bankowy na następujące dane:

Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.

Numer rachunku: 36 1600 1303 0004 1002 2832 0150

Tytuł przelewu: Pobieraczek5 - iwa085@o2.pl

Gotowy blankiet wpłaty możecie Państwo wygenerować pod adresem http://www.pobieraczek.pl/przelew.php?e … Ucc4bq%2FG

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem bok@pobieraczek.pl

Z poważaniem,

Zespół Pobieraczek.pl

ja jutro tj 17,12,2009 składam zawiadomienie do prokuratury o wyłudzenie i oszustw jak i 286 kk w zw zart 115 paragraf12kk oraz art 190 paragraf1kk oni nie odpowiadają na meile jak oni straszą sądmi to my bez straszenia zawiadamiajmy prokuratury i media 8)

Ja też się zalogowałem i napisałem maila żeby usuneli mi konto i zobacze poczekam a skoro mówicie że dlaosób poniżej 18 nic nie grozi to mi chyba nic nie grozi bo mam 14

Wy się ludzie nabieracie ;/ Oni tak straszą że sprawa trafi do sądu by kasę trzepać na naiwnych ludziach. Człowiek wystraszony zapłaci a oni się śmieją że frajera złapali. Można wiedzieć po co tam się rejestrowaliście? Bo chyba nie po to by coś legalnego ściągnąć