Jak mam zainstalować windows media player 9?

Hej

Mam problem…

Miałam zainstalowany proglam Windows media player 11 ale chcę zainsalować widnows media player 9…

Odinstalowałam program którego niechcę (windows media player 11) i chciałam zainstalować tego którego chcę (wndows mesia player 9) bo on jest po polsku… Ale piszę mi , że na komputerze jest zainstalowana nowsza wersja tego programu i że instalator programu zakończy zadanie :confused:

O co chodzi ?? Jak mam zainstalowac windows media player 9 ??

Proszę o pomoc :frowning:

Pozdrawiam

Jeśli to jedyny powód dla którego rezygnujesz w WMP 11 to radzę wejść na stronę Windows Update i stamtąd ściągnąć tego wmp 11 (jest on w polskiej wersji)

Jeśli już bym odinstalowywał WMP11 to starał bym się zainstalować WMP10 jako, że jest przydatny do odtwarzania niektórych klipów video.

Standardowo jest tak, że przy deinstalacji nowszej wersji WMP automatycznie jest uruchamiana poprzednia wersja która była wcześniej na kompie i nie jest potrzebna jej ponowna instalacja ale możliwa. Jeżeli od początku miałeś tylko WMP11 to rzeczywiście będą kłopoty z zainstalowaniem starszej wersji bo podczas deinstalacji nie są usuwane z kompa wszystkie składniki tego odtwarzacza.

Na twoim miejsu zainstalował bym 11 i sciągnoł spolszczenie.

Po co spolszczenie? Jeśli ma oryginalnego Windowsa to ściągnie mu się polska wersja WMP11 ;]

jej ?? :mrgreen:

Windows Media Player 11 PL http://www.idg.pl/ftp/pc_12955/Windows. … 11.pl.html