Jak mam zdobyć ten skarb w Final Fantasy X? Pic

Jak mam zdobyć ten skarb? Nie mogę tam się wspiąć ): Wiecie jak tam dojść?

http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2010/072/9/8/Final_Fantasy_X___by_aikur88.jpg

Musisz mieć statek pod koniec gry dzięki któremu wybierasz miejsce gdzie chcesz dojść.

O, ten statek z końcoego filmiku?

Ukończyłeś FF X ? na końcu ale przed walką z Sinem porywają cie i masz możliwość zwiedzania takiego latającego statku ,i w nim właśnie możesz wybierać lokalizacje gdzie chcesz się udać.Wybierz po prostu na takim globusie na pokładzie statku miejsce gdzie chcesz się udać i tam polecisz.

Ale kogo porywają “mnie”? Czyli nie będę miał wszystkich graczy?

Będziesz miał walczyłeś z Sinem ? przed tą walką zdobędziesz statek a nim będziesz mógł sobie latać gdzie tylko będziesz chciał, nawet w to miejsce na obrazku.

Ok, fajnie, dzięki. Przeszedłeś całą grę?

Ja miałem nawet odblokowane wszystkie bronie dla ekipy a walczyłeś z Penance ?? normalnie walka może potrwać nawet kilka godzin ale jest przepis na nie go .

Nie walczyłem, tzn. nie wiem bo grę przeszedłem ale jakoś szybko mi poszło (51h) i nie maiłem za dużo broni ani aeonów ): Teraz gram tak aby zdobyć jak najwięcej (:

Kim jest tan Penance?

Więc tak podczas gry pewnie widziałeś skrzynie niektóre zawierały kasę nie które bronie a nie które zawierają super bronie ze slotami i do których dokładasz składniki jak break hp limit bo możesz mieć tylko 9999 życia a z tym składnikiem 99999 !!

Aha, dzięki ^^