Jak mam zdobyć ten skarb w Final Fantasy X? Pic


(Aikur88) #1

Jak mam zdobyć ten skarb? Nie mogę tam się wspiąć ): Wiecie jak tam dojść?


(Lukasz R1) #2

Musisz mieć statek pod koniec gry dzięki któremu wybierasz miejsce gdzie chcesz dojść.


(Aikur88) #3

O, ten statek z końcoego filmiku?


(Lukasz R1) #4

Ukończyłeś FF X ? na końcu ale przed walką z Sinem porywają cie i masz możliwość zwiedzania takiego latającego statku ,i w nim właśnie możesz wybierać lokalizacje gdzie chcesz się udać.Wybierz po prostu na takim globusie na pokładzie statku miejsce gdzie chcesz się udać i tam polecisz.


(Aikur88) #5

Ale kogo porywają "mnie"? Czyli nie będę miał wszystkich graczy?


(Lukasz R1) #6

Będziesz miał walczyłeś z Sinem ? przed tą walką zdobędziesz statek a nim będziesz mógł sobie latać gdzie tylko będziesz chciał, nawet w to miejsce na obrazku.


(Aikur88) #7

Ok, fajnie, dzięki. Przeszedłeś całą grę?


(Lukasz R1) #8

Ja miałem nawet odblokowane wszystkie bronie dla ekipy a walczyłeś z Penance ?? normalnie walka może potrwać nawet kilka godzin ale jest przepis na nie go .


(Aikur88) #9

Nie walczyłem, tzn. nie wiem bo grę przeszedłem ale jakoś szybko mi poszło (51h) i nie maiłem za dużo broni ani aeonów ): Teraz gram tak aby zdobyć jak najwięcej (:

Kim jest tan Penance?


(Lukasz R1) #10

Więc tak podczas gry pewnie widziałeś skrzynie niektóre zawierały kasę nie które bronie a nie które zawierają super bronie ze slotami i do których dokładasz składniki jak break hp limit bo możesz mieć tylko 9999 życia a z tym składnikiem 99999 !!


(Aikur88) #11

Aha, dzięki ^^