Jak mam zmienić adres e-mail na Facebooku nie podając hasła do konta?

Chodzi o to, że chcę zmienić adres e-mail do Facebooka, gdyż mam do niego dostęp, wchodzę na konto przez komórkę, bo mam tam kolegę utrzymuje z nim kontakt i razem piszemy, ale kiedy zostaje w domu to nie mogę z nim pisać ponieważ nie pamiętam hasła do konta, a notes z hasłami się zgubił, na telefonie jestem zalogowany, bo nie logowałem się hasłem, a kontem Google, bo jest taka możliwość że można powiązać konto z Google i w ten sposób się logować, ale kolejny problem jest taki, że do konta Google również zapomniałem hasła, a logowanie na Facebooka telefonie było wykonywane wcześniej przed zmianą hasła, jak można zmienić e-mail na Facebooku bez podawania hasła? Teraz kolega z którym piszę, mógł się na mnie obrazić i nic nie napisać, bo on rano napisał, ja nic mu nie napisałem, a ja dzisiaj zostałem w domu, a nie mogłem mu odpisać, bo nie pamiętam hasła do Facebooka i nie mogę zalogować się na konto, a potrzebuje zmienić adres e-mail, bo tam ten jest już nieaktualny na tego, które mam teraz dostęp. Jak to mogę ten adres e-mail zmienić na Facebooku bez podawania hasła do konta na telefonie?

Za dużo kombinacji. Bez hasła za dużo nie zrobisz. Jak to email nieaktualny, ja nie rozumiem tego. Jeśli wywaliłeś pocztę, to za dużo nie zrobisz

No chyba, że chodzi Ci o login facebooka
Jeśli tak i jego nie pamiętasz luv coś zmieniłeś, to łatwo nie będzie. Na kompie możesz się zalogować tym samym Goiglem, co jest w tel.

Muszę się przyznać, że najwyraźniej z wiekiem coraz mniej ogarniam bo tutaj nie rozumiem ani pytania ani udzielonej odpowiedzi… :stuck_out_tongue_winking_eye:

Może nie wszystko załatali i można 280 tysięcy razy sprawdzać prawdopodobne hasło jakie było.

(przy kodzie 2FA z wiadomości tekstowej (SMS) jedynie czas ważności dawał korzyść, bo te generowane aplikacją wygasają po 30 sekundach).


Czemu tej komórki nie możesz trzymać w domu na ładowarce indukcyjnej (wystarczająco nowczesna lub „adapter”* od np. manty zajmujący na stałe slot USB) lub podpięty kablem USB (są 3 metrowe kable zgodne z Quick Charge 3) do zasilacza lub powerbanku?

* - Adapter do Ładowania Indukcyjnego - Niska cena na Allegro.pl

Zresetuj hasło Google za pomocą np. SMS, jak będzie wiadomo jakie konto Google, to będzie można go użyć do logowania na FB z innego urządzenia.