Jak móc znów przesyłać długie filmy na youtube?

witam jakiś czas temu chciałem dziecku przesłać pewną bajkę na youtube żeby mogla sobie ja oglądać u siebie w pokoju,nie świadomie złamałem prawo i administratorzy YT zablokowali w pewnym sensie moje konto,nie mogę przesyłać filmów dłuższych niż 15 min.Mam wiec pytanie czy jest szansa,możliwość bym mógł znów dłuższe filmy przesłać na youtuba? Chodzi oczywiście tym razem o moje filmy prywatne:) bardzo mi zależy,dzięki

Proponuję skontaktować się z administracją YouTube, na stronie mają podane maile.

szukałem adresów i nie widziałem tam żadnego po za adresem dla dziennikarzy,skorzystałem z tej opcji i wysłałem na ten adres wiadomość na razie cicho

Dziwne! bo ja kiedyś robiłem tak że kopiowałem filmiki od innych na swój kanał, ale filmiki były prywatne i nikt ich nie widział, i żadnej blokady nie miałem, tym bardziej za teledyski :o

ale mi zablokowali w pewnym sensie konto,w pewnym bo krótkie filmy mogę przesyłać,co nie co poczytałem na tym youtubie,pisali tam że trzeba odczekać pół roku aż usuną ostrzeżenie(ale ja już mam dwa)i do tego musiałem wypełnić taką ankietę 4 pytania odnośnie praw autorskich,coś w rodzaju testu,nie wiem czy z 2 ostrzeżeniami jeszcze kiedyś będę mógł na tym koncie normalnie funkcjonować,mam nadzieje że tak

Dobra nie musisz się nic bać :slight_smile: a dzieci nie mogą oglądać z poziomu normalnego komputera? wystarczy tylko film puścić i ok :slight_smile: nie trzeba wysyłać na yt.

Skoro jest konieczność by te filmy przesyłać przez Internet, to znaczy że te dzieci nie znajdują się w tym samym miejscu, a na pewno nie korzystają z tego samego łącza internetowego… Bo jakby to było w tym samym budynku (sieci LAN), to przesyłanie filmów przez Internet byłoby idiotyzmem.

StarterX4 , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

wiec tak na razie brak jakiego kolwiek info od nich,chcę wysyłać filmy na YT,filmy prywatne oczywiście i tylko to się liczy,inne rozwiązania nie wchodzą w grę