Jak mogę podkręcić ten komputer?

Chciałbym ulepszyc moj komputer, konkretnie wymienic karte graficzna oraz

dołożyc ramu i wymienic dysk twardy. Mam taka konfiguracje

AMD ATHLON XP 2000+

MSI KT4V AGP x8

40 GB SEAGATE BARRACUDA

ZASILACZ 300W (razem z skrzynią był)

SAPHIRRE RADEON VIVO 9000 SERIES

Czesci moga byc uzywane.

jaki masz budżet na zmiany ??

Około 500-600 ew. wystarczy wymienić samą kartę wtedy do 300 zł, bo dysk i ram odkupiłbym od kuzyna(256 DDR RAM 266 FSB, 40GB HDD)

Myslalem o[tej](http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/AGP_x4/x8/chipset_ATI/Radeon_X1650_rodzina_/Radeon_X1650_Pro_Sapphire_256_MB_DVI TV_bulk_AGP_x8 11091_00_10R_/pelny,id,32064/) lub o tejkarcie

nic nie odpukuj… kwota którą posiadasz w połączeniu ze sprzedażą tego co masz wystarczy na zakup nowego kompa ze zintegrowaną grafiką (na razie).

Ale ten komputer ma byc do zadań biurowych, to co mam wystacza mi jak narazie do tej pory. Od czasu do czasu, żeby uruchomić na nim starszą grę.

Złączono Posta : 14.10.2007 (Nie) 11:01

Znalażłem jeszcze taką kartę

Moj pytanie czy tą kartę ^^ mógłbym nieco podkręcić.?

kozunio12

Proszę używać polskich znaków, opcja zmień i popraw posty.JNJN

to nie zmienia faktu iż nie warto pchać kasy w sprzęt oparty na chipsecie via kt 400…

nie opłaca się.

wtrącę się w rozmowę - dlaczego nie warto ? wadliwe ? sam mam ten chipset (VIA KT400A) i pozmieniałem ostatnio proca, grafę i DDR-y i jest dobrze i stabilnie 8)

nie warto bo w tym budżecie jaki posiada autor postu można zakupić nawet 2 rdzeniowego amd x2 z płytą na chipsecie nfrorce ze zintegrowaną grafiką. wydajność takiej maszyny mimo wszystko będzie nieporównywalna. oczywiście te 600zł można wcisnąć w ten sprzęt ale nie widzę w tym sensu.