Jak moge słuchać gadu radio na linuksie

jak mogę słuchać gadu radia pod linuksem nie chce się logować na jakąś stronę internetową można jakoś zrobić skróty do poszczególnych stacji by po kliknięciu od razu się radio załan.

witam ,

z tego co mi sie wydaje to nie wszyscy mogą korzystać z GG RADIO :frowning: (musisz mieć jakieś zaproszenie)

Pozdrawiam

mikber: na windowsie chyba wystarczy mieć zainstalowane GaduGadu i tyle.

… i Winampa :slight_smile:

a na linuksie co muszę zrobić???

ja pamiętam, próbowałem włączyć Gadu-gadu radio i otwierała mi się strona gg i było napisane: “żeby korzystać z GG Radio musisz otrzymać zaproszenie”.

Ale to mogło już się zmienić :slight_smile:

pozdrawiam

…::KLIK::…

Pozdrawiam

ja też skorzystam, natomiast z zaproszeniem to bzdura bo np Tlen ma wtyczkęgadu radio i jakoś nie potrzebuje nic… oprócz playerka…

1_error, no przecież bym sobie tego nie wymyślił =P~

pozdrawiam

W chwili obecnej nie potrzebne są żadne zaproszenia

Zaproszenie było wymagane, w czasach kiedy producenci gg dopiero wprowadzali do swojego komunikatora usługę GaduRadio, a zaproszenia dostawali ci, którzy chcieli być testerami nowego wówczas komunikatora, ale od kiedy GaduRadio zostało wydane już oficjalnie, zaproszenie do słuchania radia nie jest już potrzebne.

Z tego co wiem kiedyś ktoś próbował pisać moduł dla kadu aby można było słuchać GaduRadio :slight_smile:

Na dzień dzisiejszy, tym którzy chcą słuchać GR pozostało zainstalować GG i winampa pod WINE, ponieważ pod wine gg nie wyswietla listy kontaktów i statusów można zarejestrować nowy numer GG, tylko do sluchania radia :slight_smile:

Pozdrawiam!