Jak moge zresetować komputer?

:smiley: Mam pytanie bo chce tak zresetować żeby win8 już nie było i żebym mógł wgrać win 7

Cześć

Włóż płytę do napędu CD/DVD i wystartuj z niej komputer a następnie zainstaluj Windows 7.

Tylko wcześniej zrób sobie backup danych abyś nie stracił czegoś ważnego.

Jeżeli chodzi ci o coś innego, określ dokładnie co chcesz zrobić.

rgabrysiak , bo mam taki problem że zwiesił mi sie win8 i chce go wykasować i wgrać na jego miejsce spowrotem win7.

Tyle że nie moge nic robić tylko w biosie

Cześć

Jeżeli chcesz zainstalować system Windows 7 to ustaw w BIOSie na liście bootowania aby komputer wystartował z napędu CD/DVD.

Ewentualnie podczas startu komputera naciśnij klawisz odpowiedzialny za wyświetlenie boot menu i wybierz napęd CD/DVD.

Tylko pamiętaj o skopiowaniu ważnych danych. Możesz to np. zrobić z poziomu systemu Ubuntu w wersji LiveCD.

Możesz jeszcze dokładnie napisać co znaczy:

Rozumiem że system się nie uruchamia. Masz jakiś konkretny błąd? Możesz dokładnie opisać co jest nie tak?

rgabrysiak , system zawiesil sie i nie moge nic zrobic wiec chce powrocic do win 7

Cześć

Więc jeżeli chcesz zainstalować system Windows 7 to zastosuj się do informacji które podałem wyżej.

rgabrysiak , system zawiesil sie i nie moge nic zrobic wiec chce powrocic do win 7

http://www.google.pl/#hl=pl&sclient=psy … 80&bih=579

rgabrysiak , bo mam taki problem że zwiesił mi sie win8 i chce go wykasować i wgrać na jego miejsce spowrotem win7.

Tyle że nie moge nic robić tylko w biosie

Cześć

Po raz kolejny piszesz jedno i to samo. Próbowałes zastosować się do informacji które podałem wyżej?

Jeżeli nie wiesz jak wygląda instalacja Windows 7 to ahonen97 podał ci odpowiedni link gdzie znajdziesz potrzebne informacje.