Jak moją domenę przekierować na inny adres?

Nie polecam home i nazwa bo przedłużenie domeny to koszt 100 + VAT, ja trzymam domeny w OVH. Nie polecam hostingu w OVH jak się nie znasz na tym bo support to tragedia. Jednak jak chodzi o domeny to nie wiem co musiałoby się stać, żeby potrzebna była pomoc supportu. Więc do zakupu domeny spokojnie można wziąć OVH.
Są też inne firmy, ale nie mam z innymi doświadczenia, może ktoś inny coś podrzuci. Jednak ja bym wybierał firmę w której przedłużenie domeny kosztuje do 60zł/rok. Wybierając firmę musisz mieć świadomość, że często rejestracja jest w promocji (np. to koszt 1zł + VAT), ale przedłużenie potem jest 2 razy droższe niż standardowa cena rynkowa.
Uważaj też na małe firmy, jeśli firma upadnie lub się zwinie to możesz mieć potem problem z przeniesieniem domeny. Taki proces odzyskiwania domeny może być uciążliwy. Dlatego w przypadku domen warto brać je w jakiejś większej firmie, ale z normalnymi cenami.

polec jakas firme jaka bys wybrał i ja tak zrobie

Napisałem, ja mam domeny w OVH. Czy polecam, to zależy dla kogo i kto czego potrzebuje. U mnie się sprawdza.

ale ty masz wiedze laptopy robie ale ty masz łeb pozazdrosic . mam cos takiego

i teraz jak to oplace jak przekierowac adres na allegro

Opisane masz tutaj: Przekierowanie domeny zarządzanej w OVH | Dokumentacja techniczna OVH, interesuje Cię przekierowanie 301 w panelu klienta. Ewentualnie możesz spróbować użyć tego: Easy Redirect - OVH

Unikałbym też KEI, przedłużenie to nieszczęsne 123 - 133 złote.

PS. ta domena ale już „tę” domenę.

hej sorki byłem na urlopie i taka sytuacja zarejestrowałem siebie najpierw musze kupic domena a pozniej tak jak piszesz ja przekierowac na stronę moich ofert

Nie, nie, wykup TYLKO domene.
Z tego linku, hostingu nie bierz (znaczy do domeny dostaniesz darmowy 10MB i pocztę). Hostingu Personal za 95 złotych nie potrzebujesz od OVH.

1 polubienie

Tak jak pisze @anon7248146, hosting jest Ci nie potrzebny, sama domena w OVH wystarczy. OVH dorzuca serwery DNS gratis, które umożliwią Ci przekierowanie domeny na allegro.

W tej chwili potrzebujesz kupić jedynie domenę pl za 12,16 zł brutto na rok, a potem co roku ją przedłużać za 55,34 PLN brutto (jeśli cena nie wzrośnie).

Na przestrzeni chyba 7 lat jak mam domeny w ovh cena PL wzrosła chyba o niecałe 10 zł jeśli mnie pamięć nie myli. Ale to jest maks, a wydaje mi się, że o mniej.

Gorzej jak on wykryje nieumarłe SEO z dawnymi linkami pod produkty jakie ma po 8 latach dalej na allegro (niby 20 produktów na koncie jest, może cudem 1 link z dawnego własnego katalogu się załapie) [chociaż powinno po roku zniknąć z wyszukiwarek, jak nie obudził ich np. marketing szeptany].