Jak mówie do mikrofonu słysze swoj glos w głosnikach

jak gadam do mik to slysze swój głos prosze o pomoc :?

Proponuje udać sie z tym do lekarza, nim będzie za późno… ;]

Może być to spowodowane aktualną pozycją marsa względem Jowisza oraz pozycją Słońca względem Ziemi. Może to też powodować aktualna sytuacja na giełdzie. Proponuje abyś obciął kabel od głośników, daję 101% pewności że zadziała.

Yyyy…Wyłącz głośniki ??.. :evil:

Tak nawiasem, zastanawiam się skąd biorą się tacy ludzie >.

Enemy123 , ależ to jest normalne zjawisko :).

próbowalem wszystkiego i nic :frowning:

Nic na to nie poradzisz, tak już jest.

Miałem taki sam problem. Wchodzisz start>wszystkie programy> akcesoria> rozrywka> regulacja głośności potem zakladka właściwości i tam zaznaczasz mikrofon potem ok. Zjeżdżasz suwakiem od mikrofonu na sam dół (czyli wyciszasz go). U mnie zadziałało :wink: Nie słysze siebie, a mikrofon normalnie nagrywa.

nie mam mikrofon mam tylko glosniki pc suite itd co teraz robic :?:

No to masz ten mikrofon czy nie, bo nie rozumiem ??

W pierwszym poście napisałeś, że jak mówisz do mikrofonu to słyszysz swój głos, a teraz piszesz, że nie masz mikrofonu ?? To jak to jest wkońcu ??

wchodze w menu start > wszystkie programy > akcesoria > rozrywka >regulacja głosnośći > ustawienia > właściwości i nie mam opcji mikrofon :frowning:

A co z oprogramowaniem do karty dźwiękowej?

Rozumiem że słyszysz swój głos ale z opóźnieniem tak?

Jak słyszysz swój głos w głośnikach tzn., że osoba z którą rozmawiasz ma ustawione głośniki bardzo głośno i to jest powodem, że słyszysz swój głos.

Podobny efekt będzie też kiedy będziesz miał przestawione w z MIKROFONU na STEREO MIX.

Jeżeli osoba do której dzwonisz będzie miała takie ustawienie to będziesz słyszeć siebie dwa razy ponieważ dźwięk będzie wracać do Ciebie z karty dźwiękowej od osoby z którą rozmawiasz.

Ja mam problem tego typu że jak mówię do mikrofonu to nie słyszę swojego głosu a jest mi to bardzo potrzebne… Jak to skonfigurować???

odznaczasz w mikserze dźwięków z Mic wycisz

W regulacji głośności są opcje mikrofonu (jeżeli nie widzisz ich wejdż w OPCJE - Właściwości i zaznacz mikrofon.

Podobnie na tym samym ekranie wybierz nagrywanie i zaznacz mikrofon

Pamietej że na raz możesz regulować tylko jedne ustawienia (albo nagrywanie albo słuchanie)

teraz słyszę swój głos ale głośniki bardzo mi piszczą :stuck_out_tongue_winking_eye: :stuck_out_tongue: czym jest to spowodowane??

Jest sprzężenie i dlatego piszczą.

:slight_smile: