Jak można rozszyfrować hasło administratora w Win Vista?

Jak można rozszyfrować hasło administratora w Win Vista??

Usuwanie hasła administratora komputera bez zgody jest NIELEGALNE i czynić tego w żadnym wypadku nie wolno bez wyraźnej zgody właściciela komputera !!

oto przykład jednej z stron z wyników wyszukiwania http://komputery.katalogi.pl/Jak_skasow … 15030.html

Nie testowałem nigdy tego bo nie miałem takiej potrzeby.

Więc sytuacja wygląda tak: to jest system Win Vista jak się okazuje, dawno temu założyłem hasło na czymś takim, jako Administrator (jak źle to nazwałem to może, bo w temacie Visty jestem obcy, w XP’ku byłoby to konto Admina - to może tam sie zwie inaczej, ale to o to chodzi) i teraz chodzi o odszyfrowanie go, bo długo tego nie używałem. Założyłęm sobie hasło, żeby nikt nie miał dostępu i teraz sam do tego nie mam dostępu, bo zawiodła pamięć ;/ W ostateczności może być wykrzaczenie tego hasła zupełnie i ustawienie swojego ponownego, ale odpada całkowite postawienie systemu, bo chodzi też o uratowanie danych, które się kryją za tym hasłem.

PS. I’m sorry za początkowe wprowadzenie w błąd co do systemu.

CHODZI O VISTĘ , nie o XP!!

Jeśli to hasło do systemu masz tu jak to obejść :http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=22&t=210960

jeśli zaszyfrowałeś pliki na hasło to inna sprawa

ok ale czy w Viście inaczej wygląda menu startowe niż w XP. Ok na pewno trochę inaczej ale jak chciałem przetestować w XP’ku do którego obecnie mam dostę to są tylko dwa konta: z uprawnieniami administratora, konta ograniczonego nie widać w ogóle w trybie awaryjnym. Więc nie będzie jak tam wejść i tu zaczynają się schody.

W Viscie nie ma konta administratora.

Uruchom Vistę z płyty DVD - daj napraw - z narzędzi wybierz ""WIERSZ POLECEŃ “”

sory za odswiezanie ale mam problem taki jak w temacie proboje zrobic tak jak napisal kolega wyzej ale wyskakuje mi ze nie mozna odnalezc uzytkownika przypomne ze chce skasowac haslo administratora a sama jestem uzytkownikiem standardowym i jeszcze jedno czy jak skasuje haslo to bede mogla siebie zrobic administratorem ?