Jak można szybko przytyć?


(DomiX333) #1

Mam pytanie jak można jak najszybciej przytyć.Co należy jeść itd. I może orientujecie się czy te batony dużą pomogą : http://allegro.pl/item425704776_trec_bo ... ialko.html lub białko w proszku ? I nie piszcie typu "dużo jeść " ;p

dzięki


(flaszer) #2

Same batony Ci nie pomogą. Najlepiej zapisać się na siłownie i jeść ok. 5 posiłków dziennie. Nie będę Cię już namawiał do przestrzegania rygorystycznej diety (odpowiednie ilośći białka, węgli itd.) choć nie ukrywam, że po niej zobaczyłbyś prawdziwe efekty.


(DomiX333) #3

no tak ale ja rzadko przebywam w domu;/ dlatego dla mnie najłatwiejszym rozwiązaniem były by te batony lub jakieś inne specyfiki na szybko


(Podi0 O) #4

Dobrym sposobem na przybycie masy mięsniowej jest Kreatyna+dextroza, ale by masa przybywała konieczne jest prowadzenie aktywnego trybu życia :stuck_out_tongue: czyli siłownia lub bieganie. No i oczywiście w czasie treningu trzeba pić bardzo dużo wody niegazowanej. :slight_smile:


(DomiX333) #5

Kreatyna+dextroza a co to jest? :o


(flaszer) #6

Google i wszystko jasne. A poza tym to skup się na jedzeniu pełnowartościowych rzeczy. Jedz ryż z mięsem, gotuj makarony. Od jedzenia odżywek i klikania myszką czy pilotem co najwyżej tyćku masy tłuszczowej Ci skoczy - trzeba ćwiczyć tak czy siak.


(Danielson) #7

Jak jesteś początkujący to nawet nie myśl o kreatynie.

Aby zwiekszyć mase ujałeś to najlepiej w swoim pierwszym poście. "Dużo jeść", taka jest brutalna brutalna prawda, jeść co 3 godziny 4-5 posiłków dziennie, aby wyjść na dodatni bilans kaloryczny, wtedy utyjemy, dodatkowo ćwiczenia pomogą ci utrzymać dobrą forme i podwyższą metabolizm, nie zamieniając spozywanych kalorii w wałki tłuszczu.

Zarówno chudnięcie jak i tycie, wymaga czasu, nic nie będzie od razu.

Pozdrawiam,

Danielson


(el polaco) #8

Teoretycznie jakbyś brał kreatynę i pił dużo wody to byś przytył ale na krótko. Kreatyna wiąże w mięśniach wodę, przez co wydają się one większe. Niestety po odstawieniu kreatyny schudniesz.

BTW dla osób z szybkim metabolizmem najlepsze było by białko.

Nie szalej dziecko. Twój organizm się jeszcze rozwija i nie nadąża. Gdy przestaniesz rosnąć, twoja waga sukcesywnie będzie rosła. Jak bedziesz w LO to się zastanawiaj nad swoją wagą.


(Podi0 O) #9

WOW jak Ty to robisz? :smiley: myślałem, że dzień ma 24h ^^ najs