Jak można szybko przytyć?

Mam pytanie jak można jak najszybciej przytyć.Co należy jeść itd. I może orientujecie się czy te batony dużą pomogą : http://allegro.pl/item425704776_trec_bo … ialko.html lub białko w proszku ? I nie piszcie typu "dużo jeść " ;p

dzięki

Same batony Ci nie pomogą. Najlepiej zapisać się na siłownie i jeść ok. 5 posiłków dziennie. Nie będę Cię już namawiał do przestrzegania rygorystycznej diety (odpowiednie ilośći białka, węgli itd.) choć nie ukrywam, że po niej zobaczyłbyś prawdziwe efekty.

no tak ale ja rzadko przebywam w domu;/ dlatego dla mnie najłatwiejszym rozwiązaniem były by te batony lub jakieś inne specyfiki na szybko

Dobrym sposobem na przybycie masy mięsniowej jest Kreatyna+dextroza, ale by masa przybywała konieczne jest prowadzenie aktywnego trybu życia :stuck_out_tongue: czyli siłownia lub bieganie. No i oczywiście w czasie treningu trzeba pić bardzo dużo wody niegazowanej. :slight_smile:

Kreatyna+dextroza a co to jest? :o

Google i wszystko jasne. A poza tym to skup się na jedzeniu pełnowartościowych rzeczy. Jedz ryż z mięsem, gotuj makarony. Od jedzenia odżywek i klikania myszką czy pilotem co najwyżej tyćku masy tłuszczowej Ci skoczy - trzeba ćwiczyć tak czy siak.

Jak jesteś początkujący to nawet nie myśl o kreatynie.

Aby zwiekszyć mase ujałeś to najlepiej w swoim pierwszym poście. “Dużo jeść”, taka jest brutalna brutalna prawda, jeść co 3 godziny 4-5 posiłków dziennie, aby wyjść na dodatni bilans kaloryczny, wtedy utyjemy, dodatkowo ćwiczenia pomogą ci utrzymać dobrą forme i podwyższą metabolizm, nie zamieniając spozywanych kalorii w wałki tłuszczu.

Zarówno chudnięcie jak i tycie, wymaga czasu, nic nie będzie od razu.

Pozdrawiam,

Danielson

Teoretycznie jakbyś brał kreatynę i pił dużo wody to byś przytył ale na krótko. Kreatyna wiąże w mięśniach wodę, przez co wydają się one większe. Niestety po odstawieniu kreatyny schudniesz.

BTW dla osób z szybkim metabolizmem najlepsze było by białko.

Nie szalej dziecko. Twój organizm się jeszcze rozwija i nie nadąża. Gdy przestaniesz rosnąć, twoja waga sukcesywnie będzie rosła. Jak bedziesz w LO to się zastanawiaj nad swoją wagą.

WOW jak Ty to robisz? :smiley: myślałem, że dzień ma 24h ^^ najs