Jak można wy pozycjonować najlepiej i najtaniej mój sklep?

Do moderatora: proszę mi nie przenosić tematu do śmietnika bo szukałem juz w googlach i znajdowałem strasznie drogie oferty, chcę siegnąć po porade może ktoś z forumowiczów wie gdzie najlepiej i najtaniej można pozycjonować stronę www

Witam, prosił bym o pomoc jak można wy pozycjonować najlepiej i najtaniej mój sklep www.euphoria.lua.pl

jest on na darmowym serwerze z darmową domeną

Chciałbym żeby po wpisaniu 4 fraz wyświetlał sie na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google

podaję frazy:

  • sklep z obrazami

  • obrazy nowoczesne

  • galeria sztuki

  • obrazy olejne.

Szukałem w Googlach znalazłem tam dosyć drogie oferty

dlatego pisze tutaj na forum może ktoś mi pomoże gdzie można zrobić to najtaniej, lub jeśli ktoś się zna na czymś takim to mogę zapłacić za pomoc

proszę śmiało pisać na mój nr gg: 5215792

  1. Najtaniej i najszybciej to skorzystać ze z dodawarki do katalogów, nie polecam bo tam praktycznie na nic nie masz wpływu.

1b. Ręcznie dodawać do katalogów, trzeba jednak się znać na tym bo filtr pewny.

  1. Systemy wymiany linków, przy ostrożnym dodawaniu można uzyskać efekt i nie wpaść w filtr google.

  2. Zapłacić porządnej firmie, jest to drogie ale masz gwarancje że efektu będą stałe i bezpieczne (z tym też różnie bywa).

znalazlem gościa na Allegro który robi to za 250 zł za 4 frazy czy jest to rozsądna cena?

Na miesiąc? Dobre pozycjonowanie to ok. 6miesiący. Jak widzę Twoje frazy nie są zbyt konkurencyjne więc 250zł to chyba dobra cena. Zapytaj się go jednak dokładnie co i jak, jeśli korzysta ze swojego zaplecza to jak długo potrzyma Twojego linka i czy nie będzie tak że nagle zdejmie wszystkie…wtedy może być kiepsko ze sklepem.

zrezygnowałem z jednej frazy, a za 3 to jest cena 200 zł + co miesiąc za odnawianie 70 zł, mam czas do namysłu, opłatę muszę wykonać z góry i nie mam niestety gwarancji

Jak radzisz że cena jest rozsądna to pewnie na te warunki przystąpię,

Jeśli znasz jakieś dobre wypróbowane firmy które zajmują się pozycjonowaniem i są niedrogie to bardzo bym prosił o namiary,

pozdrawiam oraz dzięki _Puma_ za poradę

Niestety nie znam żadnych firm. 200zł + 70zł…cena całkiem atrakcyjna. Niech Ci pokaże jeszcze jakieś swoje pracę pozycjonerskie tzn. strony które już pozycjonował i na jakie frazy.