Jak można zmienić wejście liniowe na wyjscie?

Jak można zmienić wejście liniowe na wyjscie?? bo inaczej nie podepnę mixera do laptopa;/ lub może znacie jakiś inny sposób ??

Jeśli umiesz przerobić konstrukcję płyty głównej to można, inaczej się nie da.

Jeżeli masz kartę Realtek to możesz w programie ustawić w jaki sposób ma być używane dane wyjście/wejście.

ale jakim programem ??

Dodane 01.06.2011 (Śr) 19:40

pliss pomóż mi przy tym :d

A masz kartę realteka? Od tego trzeba zacząć.

A tak btw. nie mozesz podłączyć miksera pod wejście słuchawkowe?

Mam tą kartę. próbowałem i efekt taki sam i pasowało by mi to zrobić z tymi danymi wejścia i wyjścia więc jak to zrobić ??

Dodane 01.06.2011 (Śr) 22:10

ej jak możesz to napisz mi na maila twoje gg wwe16@interia.pl i wtedy normalnie pogadamy

Nie udzielam pomocy poza forum. Wejdź do panelu sterowania i wyszukaj Realtek Konfiguracja, lub podobną opcję. Otwórz. Podłącz mikser pod wolne wejście w laptopie i w aplikacji wybierz zakładkę wyjście/wejście audio. Potem kliknij na odpowiednią ikonę i z menu wybierz sobie w jaki sposób ma system obsługiwać to wejście/wyjście.

No i tam mam pokazany mikrofon i słuchawki podłanczam mixer i nie słychać muzyki ani w virtual dj nie poruszają sie suwaki jak na mixerze przesówam ;/

Pokaż screena z tego programu po podłączeniu mixera.

http://www28.zippyshare.com/v/76893552/file.html weź pobierz sobie xd

I pod które wejście podpinasz mixer? od mikrofonu czy słuchawek?

no do słuchawek

Dobra - strzelam. Zakładam, że Twoja karta dźwiękowa w minimalnej postaci ma gniazda:

  • zielony -> wyjście stereo;

  • niebieski -> wejście (Line In);

  • różowy -> wejście mikrofonu.

Jeśli uklad jaki chcesz uzyskać to: komputer => mikser => wzmaczniacz => kolumny to sygnał z komputera do miksera prześlesz z zielonego wyjścia. Jeśi natomiast chcesz z miksera wpuścić dźwięk do komputera, podłącz go do gniazda niebieskiego (Line In), a w opcjach programu do miksowania poszukaj Źródła dźwięku i wybierz tam pozycję Line In.

==========

Napisz może dokładnie co chcesz osiągnąć, w jakiej konfiguracji sprzętu.

No ja chciałbym aby mixer działał a nutka szła najlepiej przez głośniki da się też tak ??

Dodane 04.06.2011 (So) 7:39

Lub też możw nuta lecieć przez mixer lub laptopa

Dodane 04.06.2011 (So) 7:43

Tylko że ja w tym Realteku nie mam tej opci line in ;/ nie mg jej znaleść

Dodane 04.06.2011 (So) 7:47

A może trzeba też coś zrobić w konfiguracji virtuala dj?? bo jak podłoncze mixer to suwaki w tym programie się nie przesówają

Dodane 04.06.2011 (So) 21:01

???