Jak można zostać moderatorem forum dobreprogramy?

Witam,

No właśnie… czy jest jakaś szansa (nawet maciupeńka) że otrzymam tytuł moderatora forum?.. co trzeba zrobić aby takie stanowisko otrzymać ? Czy to w ogóle możliwe ?

dzięki za odpowiedzi

:smiley: ciężką pracą, i małymi kroczkami do celu … no i ilością postów, tylko ze nie pustą (bezcelową) używaj przycisku EDYTUJ, a nie wbijaj postów dla samych postów viewtopic.php?t=312234

[-X szansa jest ale … ale zostaniesz zmierzony, zostaniesz zważony i jeżeli okażesz się za chudy

poza tym inni moderatorzy mikber18 Cie ocenią … ale trzymam kciuki :slight_smile:

Tego chyba nie robię :slight_smile:

EDIT

Mówisz pewnie o:

Tylko jak mam to rozumieć ? Jako KRYTYKĘ czy raczej POCHWAŁĘ ??

Na pewno należy znać regulamin forum, a ty go nie znasz. W innym wypadku nie zadałbyś tego pytania :slight_smile:

ehh jest tam pewnie napisane… ok, to czas zacząć uczyć się REGULAMINU

Mam pytanie: Czy samo w sobie bycie moderatorem forum jest zawodem??

Na tym forum raczej funkcją społeczną.

Chyba sobie kpisz…Może jeszcze do CV sobie wpiszesz “moderator”.

A płacą Ci za to? Wątrpie, więc ewidętnie jest takim zawodem jak “bezrobotny” czy “emeryt”

Niestety jest to Święta Prawda… ale nie ma to jak pomoc z głębi serca :wink:

Nie trzeba od razu tak nerwowo! :?

Modem chcesz byc , a po co??

pracujesz społecznie i nawet dziękuje nie usłyszysz

  • jak chcesz to możesz i tak pomagac , ale z własnej nie przymuszonej woli :smiley:

mnie to odpowiada

mareksolak ,

tutaj bywa inaczej :wink: chociażby ze strony Vortalu.

No dobrze ale zakładając taką sytułację:

Jest nowy użytkownik na forum

On pisze posta i tytuł nie odnośi się do treści zamieszczonej w temacie

Czy ja jako że nie jestem moderatorem mogę dostać jakąś karę za to że napiszę informacje na temat dobierania tytułów zgodnie z treścią posta + dodać quota z REGULAMINU FORUM ? bo jest to teoretycznie zadanie moderatorów prawda…

Witam!

Na wszystkie pytania odpowiada regulamin forum, szczególnie w części:

Co do pouczania użytkowników - w celu uniknięcia jakichkolwiek sporów pomiędzy użytkownikami jednak preferujemy metodę zgłaszania postów, niż bezpośredniego pouczania userów.

Zapewne będzie to traktowane jako offtopic. Wyobraź sobie jaki byłby zamęt jeśli każdy by chciał tu upominać innego użytkownika. Po co to komu? Utrudnia to życie osobom szukającym pomocy i tym, którzy chcą pomóc.

Co do pracy moderatorskiej, jako pracy społecznej. Ponieważ mam doświadczenie w takim zajęciu z innego forum, jak również uczestniczę na bieżąco w życiu kilku innych takich miejsc, więc co do wszelkich próśb odnośnie stanowiska moderatora powiem tak.

Jedna sprawa to chęć pracy, pomocy, bycia regularnie do dyspozycji userów danego forum, a druga- chęć posiadania pewnej władzy, bycia ważniejszym. Trudno więc oczekiwać, aby administracja co chwila rozpatrywała podania o przyjęcie na to stanowisko. Regulamin jest fajnie stworzony, bo jeśli tylko zajdzie potrzeba można wytypować osoby, które budzą zaufanie, co do których nie ma wątpliwości, że poświęcą wiele wolnego czasu, by pomóc w działaniu forum.

Ok, jeśli chodzi o moje kwestie odnośnie tego tematu to zostały one rozwiązane :slight_smile: