Jak można zostać moderatorem lub adminem forum

Jak można zostać moderatorem lub adminem forum dobreprogramy.pl

viewtopic.php?f=5&t=217738&p=1441072&hilit=jak+zosta%C4%87+moderatorem#p1441072

Jesteś tu jeden dzień i już chcesz być od razu moderatorem, a tym bardziej adminem :o :shock:

Nie znasz dobrze użytkowników, a tym bardziej regulaminu bo z tego co widzę, to OTujesz pisząc posty typu : viewtopic.php?f=3&p=1648257#p1648257

No i na dodatek masz ostrzeżenie :shock:

:roll:

Zacznij od przeczytania regulaminu :smiley:

SheepShoters , musisz być dosyć długo na forum…

Przeczytaj regulamin. Teraz robisz OT’a bo temat już był…

Masz napisanych 9 postów i złapałeś 1 ostrzeżenie, więc jest coś nie tak :x #-o

PS. Jest jakieś ograniczenie wiekowe, co do funkcji moderatora?

Ja na tym forum jestem od 2006 … miałem inne konta :stuck_out_tongue: które moderator po usuwał bo można mieć tylko jedno … :stuck_out_tongue:

Z tego co wiem, preferowane jest by była to osoba pełnoletnia. Chociaż może się zdarzyć jakiś wyjątek w uzasadnionej sytuacji.

Airborn , aha dzięki za info :stuck_out_tongue:

Czyli ja nie mam szans chyba, że za jakieś 4 lata :smiley:

I pewnie jeszcze bys musiał jechac na sabat, ekhm sorry - zlot …

a gdzie jest ten zlot?

Ekhem, na stanowisko moderatora się nie nadajesz kompletnie… Narazie nie ma żadnego zlotu, był w ubiegłym roku w Szklarskiej Porębie, jak mnie pamięć nie myli…

OMG tak jak powiedział MagiK19 , Ty się w ogóle nie nadajesz na Moderatora, a co dopiero Administratora #-o Na prawdę, choćbyś miał ogromną wiedzę na temat komputerów (w co wątpię czytając Twoje posty) to jesteś za krótko na tym forum, zresztą co widać. Przejrzyj sobie wszystkie tematy z tych działów i się dowiesz co było i jak się toczyło, a nie że się zarejestrowałeś i już chcesz być Moderatorem :expressionless:

Zresztą, naprawdę myślisz że to takie przyjemnie, usuwać całymi dniami posty i tematy niezgodne z regulaminem, i czasem (lub często nie wiem jak to jest) dostawać “miłe” wiadomości od użytkowników.

Praca moderatorska jest ciężka, trzeba umieć poświęcać swój czas, oraz mieć dużą wiedzę na temat komputerów, hardware, oprogramowaniu itd.

:^o

Ale ja nie mówię że chce byc moderatorem czy adm. ja poprostu się pytam a czy wogule te ostrzeżenie da się jakoś usunąć czy coś?

Po miesiącu moderator “zdejmie” ostrzeżenie.

Ja nie wiem po co w w ogóle kontunuujecie ten temat.

Wszystko jest napisane w reg. i nie powinno byc wiecej pytan.

Wszystko jasne.

Wszystko zostało wyjaśnione. Temat zamykam.