Jak można zostać moderatorem na forum dobreprogramy.pl?

(Phoenix 17) #1

Jestem ciekaw jakie wymagania należy spełniać żeby zostać moderatorem?

(Igorenek) #2

Trzeba być Chuckiem Norrisem :mrgreen:

Tak na serio, to moderacja sama wybierze cię na moda, jeśli uzna to za stosowne...

(Monczkin) #3

To zmień kolor podpisu - nie wiem czy wiesz, ale czerwony kolor jest zarezerwowany :stuck_out_tongue:

(Phoenix 17) #4

Monczkin Ty jesteś moderatorem to wiesz najlepiej co trzeba zrobić, trzeba miec jakieś specjalne zasługi np.często pomagać innym osbom na forum itd.??

(system) #5

nie często, a stale.

Poza tym, kilka dni temu była zmiana w 'moderatorstwie' i nikogo już nie potrzebują...

Poprzednia ekipa i tak była jakaś taka... fajniejsza :stuck_out_tongue:

(Asterisk) #6

Regulamin czytałeś ?

(Phoenix 17) #7

Dzięki za rozwiązanie mojego problemu :smiley:

(L337 Crew) #8

ściągnij sobie skrypt forum PhpBB,

zainstaluj na jakimś darmowym serwerze np.xcx.pl (choć w cpanelu można automatycznie założyć forum) i wtedy będziesz moderatorem... ba nawet administratorem :slight_smile:

I sam możesz powoływać nowych moderatorów :stuck_out_tongue:

(Phoenix 17) #9

Mam swoje forum ale ono nie dotyczy spraw komputerowych :stuck_out_tongue: To jest forum szkolne, na fora.pol zakładałem:P

(Milicja) #10

Castingi odbywają się zawsze w roku przystępnym ostatniego dnia wiosny.. Wystarczy ,że złożysz list motywacyjny , książeczkę wojskową, kategoria zdrowia - koniecznie D , prześwietlenie klatki piersiowej- ale zdjęcie tylko z pleneru, jeśli idzie o wzrost to nie możesz mierzyć więcej od administratora.. i musisz też donieść zaświadczenie o niekaralności przynajmniej z ostatnich dwóch tygodni.. Ale powiem ci w zaufaniu ,iż jest prostszy sposób.. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Asterisk

(Asterisk) #11

I tym, "kulturalnym inaczej", akcentem dyskusja zostaje zamknięta