Jak można zostać moderatorem na forum dobreprogramy.pl?

Jestem ciekaw jakie wymagania należy spełniać żeby zostać moderatorem?

Trzeba być Chuckiem Norrisem :mrgreen:

Tak na serio, to moderacja sama wybierze cię na moda, jeśli uzna to za stosowne…

To zmień kolor podpisu - nie wiem czy wiesz, ale czerwony kolor jest zarezerwowany :stuck_out_tongue:

Monczkin Ty jesteś moderatorem to wiesz najlepiej co trzeba zrobić, trzeba miec jakieś specjalne zasługi np.często pomagać innym osbom na forum itd.??

nie często, a stale.

Poza tym, kilka dni temu była zmiana w ‘moderatorstwie’ i nikogo już nie potrzebują…

Poprzednia ekipa i tak była jakaś taka… fajniejsza :stuck_out_tongue:

Regulamin czytałeś ?

Dzięki za rozwiązanie mojego problemu :smiley:

ściągnij sobie skrypt forum PhpBB,

zainstaluj na jakimś darmowym serwerze np.xcx.pl (choć w cpanelu można automatycznie założyć forum) i wtedy będziesz moderatorem… ba nawet administratorem :slight_smile:

I sam możesz powoływać nowych moderatorów :stuck_out_tongue:

Mam swoje forum ale ono nie dotyczy spraw komputerowych :stuck_out_tongue: To jest forum szkolne, na fora.pol zakładałem:P

Castingi odbywają się zawsze w roku przystępnym ostatniego dnia wiosny… Wystarczy ,że złożysz list motywacyjny , książeczkę wojskową, kategoria zdrowia - koniecznie D , prześwietlenie klatki piersiowej- ale zdjęcie tylko z pleneru, jeśli idzie o wzrost to nie możesz mierzyć więcej od administratora… i musisz też donieść zaświadczenie o niekaralności przynajmniej z ostatnich dwóch tygodni… Ale powiem ci w zaufaniu ,iż jest prostszy sposób… XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX


Asterisk

I tym, “kulturalnym inaczej”, akcentem dyskusja zostaje zamknięta