Jak myślicie - będą kolejne iPhone'y i iPod'y Apple?

Bardzo chcialbym, żeby co roku pojawiały się nowe iPhone’y i iPod’y Apple… Narazie wiadomo tylko, że wyjdzie iPod touch 3G. a reszty nie wiem… Bom komputery Apple co roku zawsze są nowe :wink:

Wy chcielibyście, żeby były nowe produkty tego Producenta??? 8)

Nic bym od nich nie chciał :stuck_out_tongue:

No chyba że Żubra! !!

Albo dwa!

Za darmo bym wziął, taki iPodzik Touch by się przydał ;p

iPhone 3GS wyszedł już :stuck_out_tongue: ale jakby mieli wydawać iPody i iPhone tak jak komputery to w 2020 roku byłoby 10 iPhone i każdy od siebie różniłby się tylko jakimiś pierdołami :stuck_out_tongue:

a iPody jak dla mnie zmieniać wyglądu nie muszą, wszystkie są ładne :stuck_out_tongue:

BTW. jakby mi się udało sprzedać uszkodzonego iMaca G5 to za rok bym mógł kupić iPhone 2G i to telefon który chciałbym mieć znowu :smiley: i w między czasie nie będę kupował innego bo i tak mnie nie zadowoli :stuck_out_tongue:

Dla mnie to obojętne :stuck_out_tongue:

Ale wracając do pytania to jeżeli ich telefony/IPody będą się dobrze sprzedawać to będą wchodzić nowe :wink:

Ja mam sprzeciory jak w podpisie a Teraz zbieram na iPhone 3gs pro czy jakos tak Bo mam jeszcze ponad rok umowy abonentowej I na nowego iPod 4g xD

iPhone’y mogłyby wychodzić rzadziej, bo w kwietniu 2010 planuję zakup 3GS, ale jak tak dobrze pójdzie to już będzie nowy model.

A jakiś będzie na pewno bo Apple zapowiedziało wprowadzić standard miniUSB we wszystkich swoich urządzeniach.

Będą wychodzić ponieważ:

  • technologia idzie do przodu

  • na czymś trzeba zarobić :stuck_out_tongue:

Super, więc moje plany się powiodą, a mac’i (mac pro, iMac, Macbook pro, macbook, macbook air) też bedą wychodzić?? :? :shock:

Tak, nagle urosną im nogi, potem wezną nogi za pas :stuck_out_tongue:

To super :stuck_out_tongue:

A i tak wiem, że co około jeden rok wychodzą (na rynek xD ) nowe produkty firmy Apple